Bebek Aylık Gelişimi, Aşı Takvimi Ocak Bebeklerinin boy ve kilolar

Bebeğimizin Aşıları, Kontrolleri, Aylık Gelişim Bilgileri
Bizimki 8. ay yazilmamis :sm_confused:

8 kilo ve 69 cm
masallah bebislere :asigim:
10 kilo olan bebislerin anneleriiiii neyle besliyorsunuz bebisleri :uhm: :uhm: :uhm:

selam kızlar az ewel kontrolden geldik yazayım dedim 8. ay boy:80 cm kilo ise:10500 gr olmuş... nasıl kızlar sizce

canım yok anne sütünü keseli 2 ay oldu mama devam sütü ve ek gıdalarla besliyorum

benim kızımda 6 ayına kadar emdi.2 yaşına kadar emziricem diyordum ama malesef emmedi,çok uğraşmama rağmen bıraktı memeyi hala hatırladıkça çok üzülüyorum.

üzülme canım nie üzülüyosun okadarmış memede kısmeti önünne geçemezsin mama devam sütü ve ek gıdalara deva ozaman sende...

selam kızlar az ewel kontrolden geldik yazayım dedim 8. ay boy:80 cm kilo ise:10500 gr olmuş... nasıl kızlar sizce

Maşallah kocaman olmuş:)))))

Bizimkinin boyu için dr. bundan sonra boyu uzamasada olur, 1 yaş boyuna ulaşmış demişti:))Maşallah senin oğluş epey uzun olacak.Bizim geçen ay 74 cm di.

ay kızlar ya benim bebiş çokmu zayıf ya 8. ay kilosu 7.700 boyuda 71 cm bazı kadınlar senin bebeğin gelişmiyo falan diyo elimde kalcak bir kaç tanesi çok sinir oluyom kadınlara ya iştahımızda ii ama biraz zayıf gibi sanki sizce nasıl kızlar

gerçekten filiz maşallahhhh bebeğine kimseye deme nazar ederler çocuğa sorarlarsada fazla söyle ayını...

canım hangi mamayı kullanıyorsun ve ne kadar veriyorsun ben sma kullanıyorum günde 500 ml veriyorum

canım özellikle öyle sma aptamil felan diil açıkçası herobaby kaşık mamasını kullanıyorum birde pirinç unu alıp onunla arada muhallebi yapıyorum birde ülkerin bi gogly diye bi kaşık maması ve devam sütü var arada onlardan alıyorum

ya kıslar şu bizim tablo ne durumda ya nie hala yenilenmedi kim yapıyodu bizim tabloyu???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…