Bebek Aylık Gelişimi, Aşı Takvimi Ocak Bebeklerinin boy ve kilolar

Bebeğimizin Aşıları, Kontrolleri, Aylık Gelişim Bilgileri

inaysa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2008
3.770
2
45
evet ocak anneleri bir kısmımız aralıkta anne olduk bir kısmımız ocakta aramızda 1 ayını dolduranlar bile olmak üere 1. ayda bebeklerimin boy ve kiloları ne durumda böylece bebeklerin aldığı kilolar ile ilgili bilgi sahibide olmuş oluruz:cokacimcoook

biz doldurduk canım 2 gün önce oğluşum 4 kilo olmuş ve boyu 54 cm

ay maşallah canım heracım doğum kilosu kaçtı birde mama faln verionmu

ısim..................Doğum kilosu..........Doğum Boyu.........1.ay kilosu............1.ay boyu
Hera796............3200 gr...................50 cm...................4000 gr.................54 cm
Nazobülo.......................................................................................................
Hande80............2100 gr..................................................................................
Linay.................3600 gr...................49 cm...................4040 gr................54 cm
Barcli.................3600 gr...................50 cm..................4800 gr.................54 cm
Zeynep215..........2600 gr..............................................4450 gr.................52 cm
Gülçinf................4750 gr..................56 cm...................4260 gr.................58 cm
Uzunbeyazbulut...2770 gr..................48.5 cm................3260 gr.........................
Bilge1981............2550 gr..................45 cm
Ezra2001.............4000 gr.................50 cm
ınanna.................2600 gr..................48 cm
Nazlıcan156........1650 gr...........................
ınaysa.................3200 gr..........................
Dekaraca.............3620 gr.................50 cm
Sheeda...............3330 gr..................50 cm
Glabella..............4230 gr..................53 cm
Cidy....................3260 gr.................51 cm
Miniğimm.................................................
Ekinsu................3870gr...................52 cm..................4730 gr.................56 cm.............................5830 gr........60 cm
Montesori............3200 gr..................49 cm
Blooms...............3750 gr..................51 cm
Rüyagibişeker......3880 gr..................52 cm
Marsg..................3530 gr.................53 cm
Durusuuuu...........3490 gr..................50 cm
Aslımıbeklerken...3020 gr...........................
Talya..................3090 gr...................50 cm
Bushra25............3400 gr..................53 cm
Waterfull.............5100 gr..................56 cm
Nohcoy...............3200 gr..................50 cm
ReyhanKarakaş...4160 gr..................53 cm
Aşık81................3080 gr..................49 cm
Kuzi...................3920 gr..................53 cm
Alisha................2550 gr...................49 cm
Esraxe...............2900 gr............................
Sedakt...............3500 gr...................51 cm
Chadii................2950 gr...................50 cm
Özlemyb...................................................

Son düzenleme:
3,600 kg doğdu, 3 hafta sonra kilosu 4,040 gr boyu 54 cm di..salı günü aylık kontrolümüz var bakalım ne kadar olmuş..aşımız da var yarın hera yaptırdınmı sen aşıyı?

3,600 kg doğdu, 3 hafta sonra kilosu 4,040 gr boyu 54 cm di..salı günü aylık kontrolümüz var bakalım ne kadar olmuş..aşımız da var yarın hera yaptırdınmı sen aşıyı?

yok canım yaptıramadım senağlama yarın yaptırcam. biz yine 2 gün hastanede yattık o yüzden yapılamadı yarına kaldı. 10 günlükken sarılığına bakmak için kan alınmıştı kanı düşük çıkmıştı. aylık kontrolümüzde tekrar bakıldı daha da düşmüş bebeğime kan verdiler 2 kere ağlamaktan bi hal oldum yavrum çok acı çekti delik deşik oldu her yeri moralim çok bozuk senağlama yarın tekrar bakılcak kanına hiç hastaneye gitmek istemiyorum çocuğumun daha fazla ağlamasını istemiyorum ((

heracım işalah iyi çıkar iyi düşünelimki iyi olsun imi sakın bozma moralini sütüne etkimesin canım linaycım senin bebişinede maşallah
ekinsucum ay ne güzel hazıralmışın listeyi eline sağlık

ayy canım yaa çok geçmiş olsun inşallah bişey çıkmaz..insan kıyamıyor bakmaya bile ama neler geliyor başlarına ( canım çok üzme kendini sütüne de bişey olmasın..dualarımız seninle..

ayy canım yaa çok geçmiş olsun inşallah bişey çıkmaz..insan kıyamıyor bakmaya bile ama neler geliyor başlarına ( canım çok üzme kendini sütüne de bişey olmasın..dualarımız seninle..

evet canım ben dokunmaya kıyamıyorum ama napalım onun sağlığı için herşey. erken doğan bebekler genelde daha problemli oluyor işte sütüm azaldı bile inşallah daha da azalmaz

heracım benim kızımda 7,5 aylık doğmuştu..2 ay hastanede yattık ne kanlar ne serumlar aldı..ama anne sütünü hiç aksatmadan verdik,emmediği için burnundan sondayla verdik sütü..hastaneden çıktıktan sonra bu yaşa kadar öyle çok fazla hasta olmaz..ben anne sütüne bağlıyorum bunu..o yüzden ne olur dikkat et sütüne bişey olmasın en büyük kalkan anne sütü yavrularımıza...

Ekinsu ellerine sağlık canım.Listemiz ii olmuş. Bebişlerimi,zin büyüdüğünü göreceğiz böylece:)))

Hera üzülme canım, sonuçta onların sağlığı için. İnsanın içi yanıyor, onların en ufak ağlamasında, ama allah daha beterinden korusun güzelim.İnşallah hiç birşey çıkmaz. Linayın dediği gibi anne sütü çok önemli, onun keilmesine izin verme, anne sütünü alabildiği kadar alsın. Başka herşeyden çok daha önemli anne sütü.
Bizde yarın 10 günlük oluyoruz. Hastaneye kontrole gideceğiz bakalım.
Kızlar, çocuk dr.una ne zaman götürmeyi düşünüyorsunuz_?

heracım çok geçmiş olsun allah yardımıcınız olsun üzme kendini kıyamam bebişne ah yavrum benim

bizde yarın aşımızı olucaz çok acıcak canı şimdi kızımın yaa

Heracım çok geçmiş olsun ii olucak İnşallah kızlar bizde her hafta doktordayız damaı tedavi oluor Valla trafikte git gel yollarda 4 saatten önce bitmior işimiz..

aşımızı olduk geldik waterfull cnm hepatit B aşısı 1 aylıkken yapılıyo

kızım 4.800 gr 54 cm olmuş

Heracım çok geçmiş olsun canım sen moralini yüksek tut kızların dediği gibi

Waterfull biz 4 günlükken birde 17 günlükken yani dün doktora gittik bundan sonra 1 aylıkken gidicez tekrar, dün duyma testi yaptılar birde

Linay ne yaptın çocuk doktoru işini bende araştırmaya başlıyorum , hastanedekine götürmekten vazgeçtim dün beğenmedim kadını :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…