Aile Planlaması Ocak ayında kürtaj olanlar çalışmalara geri ne zaman başlayacaksınız :)

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

-Lidya-

Vaktinden evvel çiçek açmaz.
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2016
1.320
1.267
Merhaba arkadaşlar 14 ocak 2016 kürtaj oldum
Aceba benim gibi olanlar varmı buyrun
Konuşalım

Kürtaj bebek ölümü üzerine bi konu ama Özür dileyerek söylüyorum pek bi neşeli gibisiniz sanki eğlenceli bu sohbet olckms gibi konu acmissiniz

Çok üzüldüm cok ağladım ben
Ama yas tutamam Rabbimin vardır bir bildiği diyorum
Ve artık gülmek istiyorum

Bu sadece psikoloji düzeltme yöntemi bunda bi yanlış görmüyorum psikolojik olarak düzelme yine hormon lar bile etkileniyor bu durumdan

Yoksa içimin kan ağladığını bi rabbim biliyor

Ben artık o günlerimi arkama bırakıp
Gülmek istediğim için

Yanlış anlaşılmışım neyse yenı konu açacağım oradan devam edelım yanlış anlaşılmak ıstemem

15 ocak ta da ben zorunlu kürtaj oldum. Bebegimin suyu az olduğu için Kalbi durdu. Yanımızda birileri varken zoraki gülmeye çalışıyorum tek tesellim Rabbimin bizden Hayırlısıni bildiği. .
Aslında ne iyisini yapiyorsunuz gülmekle. Yoksa dayanilmiyo.
Kendimi toplarlayamadim özellikle o kürtaj masasında girdiğim psikolojiden sonra.. tekrar hamileliği düşünemiyorum suan malesef içimde fırtınalar kopuyor.
Hakkımız da hayirlisi

Kimse keyfinden bebegine kiymaz... Su Sacma sapan yorumlar beni cildirtiyor her seferinde...

Kafa dagitmak icin yazilir dertlesmek icin yazilir akil almak akil vermek fikir danismak icin yazilir sonucta burasi bdv diilmi???

Kimse kalkipta "ohhh ne güzel aldirdim bebegimi, sizdemi buyuk keyf aldiniz aldirirken, bir daha hamile kalirsam yine aldiricam" diye konu açmaz...

Bir problem bir sorun vardir elbet....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…