Ocak ayında aşılama olanlar?

yirmibesekim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2021
2.559
1.262
Merhaba kızlar aşılama dönemine geçmiş bulunmaktayım 🤚🏼
Ocak ayında aşılama yaptıracak olan varmı bilgi paylaşımı yapalım beraber 😌🌸🌺

Aşılama değilde. Klomen ovitrelle kullandım adet günümü bekliyorum inşallah rabbim tüm istiyenlere bizlerede beraber nasip eder

Merhaba kızlar aşılama dönemine geçmiş bulunmaktayım 🤚🏼
Ocak ayında aşılama yaptıracak olan varmı bilgi paylaşımı yapalım beraber 😌🌸🌺
Ben Aralık ta yaptırdım maalesef negatif oldu ocak ayında dada yaptırdım 9 gün oluyor olalı inşallah bu ay tutar 3 4 gündür durduk yere grip oldum ki ben kolay kolay hasta olmam başka belirtim yok şuan da dua ediyorum RabbimiZ inşallah verir hayırlı evlat hepimize birde benim bu ay bir tane yumurta olgundu 1 tanesi küçük tü inşallah tutmuştur

Ben Aralık ta yaptırdım maalesef negatif oldu ocak ayında dada yaptırdım 9 gün oluyor olalı inşallah bu ay tutar 3 4 gündür durduk yere grip oldum ki ben kolay kolay hasta olmam başka belirtim yok şuan da dua ediyorum RabbimiZ inşallah verir hayırlı evlat hepimize birde benim bu ay bir tane yumurta olgundu 1 tanesi küçük tü inşallah tutmuştur
İnşallah tıtar hayırlısıyla canım benim beklemek okadar zorki .. kaçıncı gün test yapacaksın canım

İnşallah tıtar hayırlısıyla canım benim beklemek okadar zorki .. kaçıncı gün test yapacaksın canım
Zor evet bilmiyorum ama yapmak istemiyorum elim gitmiyor o tek çizgi beni çok kötü yapıyor o yüzden adetim 3 4 gün geçince yapcammm :KK43: siz klomen mi famera mı kullandınızz

Zor evet bilmiyorum ama yapmak istemiyorum elim gitmiyor o tek çizgi beni çok kötü yapıyor o yüzden adetim 3 4 gün geçince yapcammm :KK43: siz klomen mi famera mı kullandınızz
Yapma canım stres çok etkiliyo zaten gebelik bile ancak 12.günden sonra belli oluyor az sabret 3 gün daha . Gonal F yazdı ama daha bulamadım ilacı 🥺

Yapma canım stres çok etkiliyo zaten gebelik bile ancak 12.günden sonra belli oluyor az sabret 3 gün daha . Gonal F yazdı ama daha bulamadım ilacı 🥺
Pahalı da sanırım gonolf bana ilk ay klomen ikinci ay famera denedi her doktor farklı yapıyor

Burada da var ama kocaeli'ndeyim ben her eczanenin bir kotası varmış onun haricinde veremiyorlarmış paralı alman gerekiyor oda 5000 e falan geliyor
Doktora danış ilaç bulamadım hocam bu ay klomen ve çatlatma iğnesi deneyelim onunla yapalım aşılama yı de belki kabul eder bu ay böyle dene diğer ay iğne bnce klomen benim iki tane yumurta mı çok güzel geliştir mişti

Yengemde bulamadı doktora danıştık ona benzer iğne vermişti sanırım

X