Mutfak Püf Noktaları Ocağımın Üstündeki Çıkmayan Lekeler

N

newlife

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi newlife
Arkadaşlar güveç yapıcağım zaman hep fırına koyardım çömlekle birlikle ama bu sefer ocağın üstünde yapıyım dedim...kaynamaya başladıktan sonra çıtır çıtır sesler geldi..bi baktım çömleğin altına,ocağa esmer lekeler bırakmış..kaldırdım çömleği fırına sürdüm.dedim siliyimde geçsin şu lekeler..ya 1 haftadır uğraşıyoum hala geçmedi...elimi sürdüğüm zaman bi kabarılıkta yok sanki ocağın deseni gibi :))) çok kötü ama yaaa..yepyeni fırınım..lütfen yardım.ne yapabilirim?

• Konu Sahibi newlife
kötü bir durum cnm yaaa o lekeler cif camasır suyu filan hepsini denedinmi ?

• Konu Sahibi newlife
mr muscle mutfak dene canım, püskrütmeli olandan, bol bol sık ama beş dakika kadar bekle, en güçlü lekeleri bile temizliyor, umarım seninkini de temizler

• Konu Sahibi newlife
mr muscle mutfak dene canım, püskrütmeli olandan, bol bol sık ama beş dakika kadar bekle, en güçlü lekeleri bile temizliyor, umarım seninkini de temizler

Mr muscle denemedim..bide onu deniyim bakıyım..çok sağol canım

• Konu Sahibi newlife
azcıkta kireç sökücüyle denesene bir sonuçta güveç kireç bırakmış olabilir geçer belki sadece bir tavsiye ama heber ver canım hangisiyle geçirdiğini aklımızda bulunsun

• Konu Sahibi newlife
cif power cream camasır suyu katkılı denemeni tavsiye ederim

• Konu Sahibi newlife
Mr muscle fırın temizleyici aldım spreyli,şu fırınların içini temizlemek için olanından..geçirdi çok şükür..çamaşır su katkılı bişey denemedim çünkü gri fırınım..rengi açılır diye korktum..sonuçta hallettim..tek tek teşekkür ederim kızlar fikirleriniz için çok sağolun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…