Mutfak Dekorasyonu ocağa dayanıklı porselen tencere

upln

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2011
90
2
kızlar çeyiz için seramik tencereleri çok araştırdım fakat bir türlü içime sinmedi teflonda kullanmak istemiyorum.Kütahya porselenin yeni bir seri çıkardığını duydum çok beğendim sizinde aklınızda olsun

Kütahya Porselen Porflame tencere-tava

Neden Porflame ?
1) Yüksek kalitede , özel malzemeden üretilen Porflame ürünler, daha az yağ kullanarak yiyeceklerin orjinal doğal tatlarını ve vitamin değerlerini koruyarak yemek pişirmenizi sağlar.
2) Tamamen doğal hammaddelerden üretilen porflame tencereler ile hem sevdiklerinizin sağlığını koruyabilir hem de lezzetli yemekler pişirebilirsiniz.
3) Porflame ürünleri kullanarak ; yüksek ısı iletkenliği ile kısık ateşte bile yüksek pişirme performansı sağlayarak ısıdan tasarruf edebilirsiniz.
4) Üretim teknolojisi ve hammaddesi ile çevreye dost ürünlerimizi tercih ederek dünyanın ve yeni nesillerin geleceğini koruma altına alabilirsiniz.

kullanmadığım için bilemiyorum ama tanıtımında şöyle bişey yazıyor.

Porflame tencerelerin kulpları ısınır mı?
Normalde tencerenin kulpları ısıya dayanıklıdır, ancak direkt aleve maruz kaldığında ısınır, eldiven ile tutulması tavsiye edilir.

hiç kullanan yok mu, acaba seramik tencere tava mı yoksa bunları mı alsak?

hiç kullanan yok mu, acaba seramik tencere tava mı yoksa bunları mı alsak?

evet kullanan olsada bi fikir verse keşke.ama seramik tencereler çok aklımı çelsede güvenemiyorum ben içime sinmiyor cnm.Bunların kullanımı seramikler kadar pratik olmaz belki ama ben yinede çeyizime bunlardan alıcam:)

ben yakarım ellerimi yaa
şaka bi yana tahminimce yemekler daha lezzetlidir porselende çay bile farkediyorsa yemekte daha lezzetli olur dye düşünyrum ama bir bilgim yok

ben yakarım ellerimi yaa
şaka bi yana tahminimce yemekler daha lezzetlidir porselende çay bile farkediyorsa yemekte daha lezzetli olur dye düşünyrum ama bir bilgim yok

bende yakarım o konuda çok başarılıyımdır bencede daha lezzetli olur inş en kısa zamanda alabilirimde deneyip sizle paylaşırım..

bende yakarım o konuda çok başarılıyımdır bencede daha lezzetli olur inş en kısa zamanda alabilirimde deneyip sizle paylaşırım..

hadi bakalım acaba pişme süresinde farklılık gösteryomu atıyorum sahan tencerede omlet yapıyosun diyelim altını erken mi kapatmak gerekiyo konuyu kimse görmedi mi ki nye kimse yorum yapmıyo yoksa kullanan mı yok

malesef fikrim yok..kızlarr duyun sesimizi amaa:)

şahsen acelem yok aile,arkadaşlardanda kullanan yok ki uffff
ama çooook şıklar..

kütahya Porflame Porselen tencere bir tane karnı yarık tenceresini aldım Ergün Paşabahçe dan gerçekten hem ısıdan men lezzet bakımından sağlık açısından mükemmel her şey güveç tadında kısmet olursa öbür bütün parçalarını da alacağım
birde setini kampanya yapmış Porflame Porselen 16 Prç Tencere Seti bunu almak daha mantıklı teflon muş seramik miş gerçekten hikaye bu ürün hepsini durdurur

Merhabalat
Ürünü bugün yakindan görme şansim oldu çok beğendim ama kullanimi hakkinda tecrübe eden birilerinin fikirlerini almak isterim.kizartma yapiliyor mu mesela?

Evet hanımlar bende internette çok araştırp sonunda sağlığımız için porflame tencerelerimi aldım.hemen kullandım pilav herzamanki ölçeklerimde daha lezzetli oldu12. Yaşındaki kızım hattta 15 aylık bebeğimin iştahı ve eşimin yorumuyla lezzet onaylandı.tavada biftek pişirdim aynen oda normal teflondan yumuşak ve lezzetliydi. Diğer ürünleri denemedim .ben 14 parça set aldım.yani 7 tencere çokda hoşuma gitti görüntüleri.salonumda konsolda yer vardı tek tek koydum kıyamadım narinler bence.fiyat araştırmamda da en uygun ergünpaşabahçe diye bir yerden aldım.karacanın çeyiz seti vardı ve teflonlarımı çöpe atmıştım 2 ay araştırdım beyaz teflonlara seramik diye boşa para harcamayın derim.merak ettikleriniz olursa denedikçe cevap vermeye çalışırım .kapak ve kulplar ısınıyor bunun içinde aldığım yer her tencere için bi çift silikon eldiven yollamışlar

ben de çeyiz alışverişindeyim. hangi seramik tencereyi alsam diye düşünüyordum ama bunlar çıktı şimdi bir de karşıma. tasarımı cok güzel. müşteri temsilcisiyle yaptığım görüşmede lezzet açısından diğer tencerelere çok fark attığını söyledi. pişirme süresi biraz uzunmuş sanırım. güveç kaplar kadar değil ama seramiklere göre öyle olduğunu düşünüyorum ben. çok kırılmadığı sürece çizilme derdi yok dedi. çok kararsız kaldım şimdi ya. herşeyi de sormayı unutmuşm. mesela yapışma özelliği nasıl acaba? V Vadidekibalzac bizi bu konuda aydınlatır mısın. seramikler gibi temizlemesi kolay mı? yemek dibine yapışıyor mu:) tşk şimdiden

bende de bi tane sütlük gibi bi tencere var porselen. teflonlarla uğraşmaktan bıktım, seramik de aynı teflon gibi çiziliyor, çelik desen dibi hemen tutuyor çok rahat kullanamıyorum. porselen çok rahat ama dibi tutsada kolay temizleniyor. kırılmazsa ömürlük kullanılabilir birşey çizilme derdi yok :) en kısa zamanda tencere setini almayı planlıyorum.

nasıl bu kadar övdünüz anlayamadım, bende de var bir tavası, her kullanımdan sonra tavanın dibini kazıyorum. bıktığımdan kullanmıyorum artık. ilk geldiğinde içi daha kaygan oluyor ama kullandıkça o kaplama mıdır artık nedir bilmiyorum gidiyor ve herşey yapışıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…