Obezim

guneshergundogar

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2020
418
213
162 boyum kilo 94

1 senedir bu kiloyu bi sekil korudum daha da cıkmadım sukur

Ama kilo veremiyorum
Gunluk kac kalori almalıyım kilo gitmesi icin
Spor yok

Bide kac kilolara inmem lazım bu boya gore normal gorunmek icin

162 boyum kilo 94

Ama kilo veremiyorum
Spor yok

52 kusurlere insen iyi olur. gunluk kalori alimini bu alanda uzman biriyle gorusmen daha iyi olur senin icin, pandemi surecinden oturu bu isi online goturenler var onlara bakabilirsin

herkesin vücudu, metabolizması kendine özeldir. sağlıklı şekilde kilo vermek için öncelikle sağlıklı beslenmeyi öğrenmeniz lazım. vermeniz gereken 2-3 kilo değil sonuçta, totalde belki 30-35 kilo vermeniz lazım.
bunun için bu işin uzmanızı, sizin kaldırabileceğiniz beslenme tipini oluşturacak bir danışmana gitmeniz en mantıklısı.
aksi halde hap diyetlerle kilo verseniz de ilk boşlukta verdiğiniz kiloyu misli ile alırsınız.

İlk süreçte spor yapmadan da kilo verebilirsiniz. Ama belli bir süre sonra mutlaka az da olsa yapmanız lazım. Vermeniz gereken kilo dolayısıyla sarkma gibi durumlar olmasını istemezsiniz. Almanız gereken kalori miktarını hesaplayabileceğiniz siteler var. Ondan biraz daha kalori kısıtlaması yapıp beslenirseniz kilo verirsiniz. Ama kendiniz yapamayacağınızı düşünüyorsanız bir uzmandan yardım alın.

162 boyum kilo 94

Ama kilo veremiyorum
Spor yok

Kilo vermenizi hızlandıracak ürünler önerebiliriz ancak sonrasında sporla desteklemeniz kalıcı olmasını sağlar
Boya göre normal görünmek vücut kitle indeksini korumakla mümkün
Öncelikle kiloya neden kronik bir rahatsızlığınız olup olmadığını bilmeniz önemli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…