Selülit o3ozone

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

fgttr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2011
1
0
Selülitlerle başım dertte. Diz üstü etekte bile görünüm berbat. Spor yapıyorum yürüyorum koşuyorum yediklerime zaten hep dikkat ediyorum ama çözüm yok. Bu yüzden ve işte bu çaresizlikten abartılı reklamlarına kandığım o3ozone selülit jelini aldım. 150 miligram olan bu ürünü abartmadan bacaklarıma bulamadan kullanmama rağmen bir haftada bitti. Tanesine 80 TL verdiğim bu ürün bir haftada nasıl tükenir anlayabilmiş değilim. Altını çiziyorum bu tür kremlerden ilk kez kullanıyor değilim ki abarttım miktarını desem. İki ay kullanmak gerekiyormuş en az. Öyle diyor açıklamalarında. Sitenin kendi sayfasına defalarca yorum yazmama rağmen ne yorumum yanıtlandı ne de bilgilendirici bir mesaj verildi. İki kutu almıştım bir bir buçuk ay idare eder diye ama şimdi moralim öyle bozuldu ki ikincisine elim varmıyor. Selülitler yerli yerinde duruyor tabiiki. Bir haftalık kullanımdan ne hayır beklenir? Başka ne denir bu duruma bilmiyorum. Bu ürünü kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını bekliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…