'o sahneler gerçekti'

selin deniz

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2014
5.669
4.736
Rüzgarın Hatıraları" filminde rol olan Rus oyuncu Sofya Khandamirova, Onur Saylak'la olan sevişme sahneleriyle ilgili "O sahneler gerçekti" dedi.

Özcan Alper'in yönettiği filmde eşinin annesini canlandıran Büyüküstün "Onur'un çocuklukyıllarındaki annesini oynuyorum. Film boyunca aynı sette çalışamadık. Birbirimizle üç ay görüşemedik" demişti.

Tuba Büyüküstün ile eşi Onur Saylak'ın oynadığı "Rüzgarın Hatıraları" filminin galası önceki gün Beyoğlu Atlas Sineması'nda yapıldı.

"O SAHNELER GERÇEKTİ"

Rus oyuncu Sofya Khandamirova, Onur Saylak'la sevişme sahnelerini soran muhabirlere "O sahneler gerçekti" diyerek şaşırttı.

BİRAZ UTANDIM"

Khandamirova "Sahneyi çekerken içeride az insan olmasını istedim. Biraz utandım. Sonuç olarak bu bir iş" dedi.

Hani profesyoneldiniz bu işlerde?
Ya duygu duygudur hissetmeden mümkün mü zaten.Hele ki iç dürtüler söz konusuyken.Oyunculuk tmm da zor ve gereksiz..
Gerekli mi yani sevişme izletmeleri?Başka türlü konu anlatılmıyor mu?İşte millet izlesin.Çağdaşlık falan.Reyting dersin anlarım da .Başkasının sevişmesini izlerken çağdaş olduğumuzu söyleyenlere ancak gülerim.

Iyide kanka, zaten gercek?
Dudak dudaga degmiyormu? Arada yastik gormedim hic bu zamana kadar.
Oyunculugun felsefesi bu.
´ben sanatkarim, ben sanatciyim´ diyip karisindan/kocasindan onay aliyorlar.

Iyide kanka, zaten gercek?
Dudak dudaga degmiyormu? Arada yastik gormedim hic bu zamana kadar.
Oyunculugun felsefesi bu.
´ben sanatkarim, ben sanatciyim´ diyip karisindan/kocasindan onay aliyorlar.
ben oyuncuk adında bir mesleğe bile inanmıyorum artık bu dejenere işlerden sonra

parasi cazim ellaam, bu yuzden kabul goruyorlar boyle bi meslegi, sonra ´haydi ben oyuncu oluyorum´.:KK14:
geçen gün ceyhun yılmaz bir programda bayan oyuncuya hakaret etmişti bu konuda
sunucu, oyuncu bayana diyorki mesleğiniz tam olarak nedir 'ceyhun yılmaz da or..puluk diyor
kadın dava çatı ertesi gün
düşün yani oyunculuğun algılanışı bu artık

geçen gün ceyhun yılmaz bir programda bayan oyuncuya hakaret etmişti bu konuda
sunucu, oyuncu bayana diyorki mesleğiniz tam olarak nedir 'ceyhun yılmaz da or..puluk diyor
kadın dava çatı ertesi gün
düşün yani oyunculuğun algılanışı bu artık

Dogrumu sozu?
Bence dogru. Ama ceyhun yilmazda oyunculuk yapti zamaninda; bu demek oluyorki kendiside ayni yoldaydi?
Kadin baska erkek baska demesinde:KK12:

Dogrumu sozu?
Bence dogru. Ama ceyhun yilmazda oyunculuk yapti zamaninda; bu demek oluyorki kendiside ayni yoldaydi?
Kadin baska erkek baska demesinde:KK12:
tabi canım kadını erkeği olur mu bunun?
kadın soyunup öpüşüyor da erkek yapmıyor mu
kadına günahsa erkeğe de günah

Valla ben fragmana bi bakim dedimm..
Kadin o sahneyle reklamini yeterince yapmis zaten, agziyla soylemeye gerek bile duymaz insan..
O "masumane" opusme sahneleriyle hic alakasi yok.. baya yatak sahnesi cekmisler..

Filmde sevişip öpüşen kadın karımız, adam da kocamız olmadığına göre bizi ilgilendirmez. İzlemezsin olur biter. Sonuçta o filme +bilmem kaç konacak. İzlemek isteyen izler. Kime ne filmdeki erotik sahneden. Sanki bir tek o...lar sevişiyor. Mesela Amerikan filmlerinin çoğu sevişmeli hatta apaçık meme görüntülü sahnelerle başlıyor. Ben bir çok açıdan Amerikan filmleri sevmiyor ve izlemiyorum. Sonuç olarak zorla maruz kalmıyoruz filmlere. Her tercihe göre filmler var, beğenmediğimiz türler çekilmesin deme lüksümüz yok. Beğendiklerini izlersin.

Biz izlemesek de çocuklar ergenler rastgelip izleyebilecekler.Genel düşünmek lazım böyle şeyleri.

Böyle para kazanacaksa hiç kazanmasın benim erkeğim. Hayatta katlanamam.

Midelerine şaşıyorum.

X