O gün BU gün ben gider......

daylight

Suna Keskin
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2008
2.455
45
aman tanrım nasıl da geçmiş 94koca gün benim tayinim çıkamamıştı ve mecburen ayrı kentlerdeydik ben sanki bir rüya görmüş gibi başladıgım yere dönmüştüm Adana'da baba evindeydim yeni ewliyim halbu ki daha 7haziran dügün günüm dün gibi 5aylık evliyim 3ayı ayrı geçti geçen bayram azıcık inatlaştık sonra imkanlar olmadı,şartlar oluşmadı o gelmedi ben gitmedim derken son ongün geçmedi ve geldi ogün bu gün ben kocişime,evime gidiyorum kuru tahta degilmiş tabi ki ev demek o sıcaklık yuvaymış adledilen ay daha inanamıyorum gün akşam da olur mu bilmiyorum ;ama BEN GİDİYORUM !!! :teytey::teytey::teytey:
hepinizin bayramınızı kutluyorum kurban oldugum kurbanlarımızı,dualarımızı,niyazlarımızı kabul etsin,kendine uzanan elleri çevirmesin,gönülde muratlarımızı versin
BENİ ÖZLEYİN ANACIGIM,HOŞÇAKALIN:1hug::1hug::1hug:

bayramdan sonra ne yazık ki geriAdana'ya dönecem yine ayrılık var;ama tayinim çıktı tesellimiz bu kısa süre sonra temelli kavuşacagız
tüm kıyafetlerim çeyizimle istanbula gitmişti ben de yazsonugeri geldim ha bugün ha yarın tayin oldu derken burda baldırı çıplak kalmıştım bir de esbaplarıma ulaşacagıma seviniyorum

ayyy çok güzel, valla kendime olmuş gibi sevindim senin için.
Gözün aydın valla çok sefindim :1hug:

paylaşım yapan elleriniz dert görmesin aylar sonra kocişime kavuşmuşum yok 13saat yol gelmişim uykusuzum bana mısın demedi yine kk dedim ay ben kendimden endişe etmeye başladım taş yagsa yine burda olacam korkarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…