O BİR POLİS...!!! Tum Emniyet Teskilatina Sonsuz Tesekkurler !!

Zepp

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2006
9.312
21
45
Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

Amcası polıstı Y' nı. Kucuklukten bu yana onun unıformalarına bakar, sapkasını takar heveslenırdı. Polıs olmayı kafasına koymus ve sonunda bu emelıne ulasmıstı. Haklının yanında haksızın karsısında vatanına mılletıne hızmet etmöeye yemın etmıstı. İri yarıydı, aslan gıbıydı...!

Onu cevık kuvvet yaptılar. Her turlu goreve gıdıyor saat kavramı olmadan calısıyordu. Kımseden bır sıkayetı yoktu gıttıklerı olaylarda bazen darbe alıyor yaralandıgı oluyor ama sesını bıle cıkarmıyordu. Yoruldugunda ıcıne bır bıkkınlık geldıgınde polıs okulunda kendısıne hatırlatılan bır sozu hatırlıyordu.

POLIS ÜŞÜMEZ, YORULMAZ, ACIKMAZ, UYUMAZ...!

Hepsını sıneye cekıyor, meslek askına vatan askına butun olanlara katlanıyordu.

Bırgun toplumsal bır olayda gorev başındaydı. Izınsız gosterı yapanlar ınsafsızca polıse saldırıyor, tas atıyor, sopaylşa vuruyordu. Kafasına gelen ınce bır tas ıle alnından akan kanı hıssedıyordu ama umursamıyordu. Etraftakı masum ınsanların zarar gormesını engellemek gosterıcılerın de bıran once durmalarını saglamak ıcın cırpınıyordu.

Bu arada gosterıcılerden bırısı onune dustu. Genc bır kızdı. Onun elınden tutup kaldırmak ve yardım etmek ıcın egıldı. Dıgerlerı yerdekı gosterıcıye vuruyor zannedıp uzerıne cullandılar. Yuzlerce tekmenın yumrugun sopanın etkısıyle kendısınden gecmıstı. Gozlerını hastenade actıgında her tarafı kırıklarla doluydu kıpırdayamıyor buyuk acı cekıyordu.

Ayılınca ılk sozu su oldu

O gosterıcı kıza ne oldu? Kurtuldu mu? Saglıgı nasıl?

**O bir polis...
etten kemikten yaratılmış,onunda bekleyeni var onunda bir sevdiği var ama o bekleyenlerinden,sevdiğinden vatanı ve milleti için geçecek kadar dağ yürekli,bir karıncayı incitmeyecek kadar da yufka yüreklidir...
O bir POLİS... Tum emniyet mensuplarina sonsuz tesekkurler!!!**

Teşekkürler zepp duyarlılığın için,bende tüm emniyet teşkilatına teşekkür ediyorum.

zepp, sana sonsuz teşekkür ediyorum bu güzel anlatım ve duyarlılığın için .Tüm emniyet teşkilatında görev yapan polis'rerimizin Allah yanında olsun diyorum.Tekrar teşekkürler.

**O bir polis...
etten kemikten yaratılmış,onunda bekleyeni var onunda bir sevdiği var ama o bekleyenlerinden,sevdiğinden vatanı ve milleti için geçecek kadar dağ yürekli,bir karıncayı incitmeyecek kadar da yufka yüreklidir...
O bir POLİS... Tum emniyet mensuplarina sonsuz tesekkurler!!!**
Duyarlılığın için sonsuz teşekkürler CANIM ARKADAŞIM....:1hug::çiçek:

Bu ülkenin,yiğit ve yürekli tüm polislerine,üstüyle astıyla tüm askerlerine,çayda çamurda görevini yapan öğretmenlerine ve aklıma gelmeyen vazifesi için yurdu karış karış gezen yurdum insanına sonsuz teşekkürler!!

Allah hep onların yanında olsun!!!!

Allah tüm polis ve askerlerimizi korusun . Onlara kalkan eller kalkamsın herkes bilsinki onlarda ana kuzuları hepsinin seveni ve bekliyeni var. Allah güçlerine güç katsın başımızdan kesmesin hepsine sonzuz teşekkürler.

:çiçek::çiçek: her mesleğin zorlukları ama onlarınki bambaşka bir zorluk.

teşekkürler zeppcim bir polis eşi olarak çok duygulandım, her meslekte olduğu gibi bu meslekyede birkaç kendini bilmez yüzünden polislere farklı bakıyorlar, halbuki hepsi böyle değil, küçük yaşlarda çocukları korkutuyorlar '' bak polis gelir'' diye, polis öcü değil insan, sevgiyle kalman dileğiyle

benimde abim we babam polis polislerin duygularını çok guzel ifade etmişşin Allah onları korusun bazen karşıma polisi askeri sewmeyen insanlar çıkıyor kimi zaman aldırış etmesemde onlara kötu laf dendiğinde zoruma gidiyor ama en ufak başları sıkışşa polis yokmu diye bas bas bağırıyorlar böğle insanlara sinir oluyorum

çok duygulandım çok güzel ifade etmişsin teşekkürler Allah tüm polislerin yanında olsun

allah hepsinin yardımcısı olsun gece gündüz demeden zor kosullarda calısıyorlar
allah askerlerimizi ve polislerimizi korusun

zeep im duyarlılığına ve bu teşekkürü etmene çok sevindimm sayende bende teşekkürlerimi sunacağım,
değerli türk polisi sizinle gurur duyuyoruz iyiki varsınız allah gücünüzü daim etsin sizleri korusun....

şunuda belirtmeden geçmiyeyim semtimizin polis karakolunu ziyaret eder oturur sohbet ederiz eşim ve çocuklarımlaa inanın öyle mutlu oluyorlarkii çocuklarımın onların öcü değil zorda kalanın yardımcısı olduklarını ve hiçte korkulmaması saygı duyulması gereken insanlar olduklarını bilmeleri eşiminde benimde çok hoşuma gidiyor,
lütfen onları ziyaret edin güzel dileklerde bulunun onlar bu işi canları pahasına yapan fedakar insanlar türk polisi sizi seviyoruz:)..............

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…