Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri o beden göğüs olurmu!!!!!!

snur42

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2009
3.736
11
kızlar öncelikle bu göğüslerin sahibi ben değilim onu belirteyim:)
benim problemim oğlumu emzirdiğim için sarkmaya başlaması
emzirme bitince eski haline dönermi bilginiz varmı
gerçi hayıt tohumu kullanmayı düşünüyorum umarım işe yarar:92:

GELELİM ASIL SORUMA
evet sıfır bedeb göğüs olurmu kızlar
benim dayımın kızı 18 yaşında ve göğüsler 12,13 yaşındaki bi kızın göğüsleri gibi
belki daha küçük
kendisi çok takıyo kafaya bu durumu
gerçi takılmıyacak bişey değil ki
hatta banada soruyo evlenince ne yapcam diye
aktarlardan göğüs losyonu alıyım diyo
ama ben dr.a gitmesi konusunda ısrar ediyorum
çok utanıyorum falan diyo .....
sizce sebebi ne olabilir
kilosu boyu oldukça iyi
ama göğüsle hiç yok
dr.a gidersek hangi bölüme gitmeliyiz
onu bu konuda ikna etmeye kararlıyım
acaba erkeklik hormonumu fazla gelişmiş olabilir:26:

Hormonlardanmıdır bilemiyorum ama benim bir arkadaşım 31 yaşında 3 dogum yapmış 2 bebek emzirmiş ama aynen anlattıgın gögüslere sahip silikonlu südyen bile bol geliyor küçük duruyor üzerinde olmayınca olmuyor ama doktora gitmesinde fayda var bencede belkide düzeltilebilir bir durumdur ama dedigim gibi o arkadaşımın okadar doguma kilo almaya ragmen yok yani birde benim teyzemin öyle çokk küçüktüm görmüştüm:26::26::26:eek:nunda 4 çocugu var ama gögüs yok süt oldugu zaman büyüyor sonra süt gidince dahada kötü oluyor

gerçektende çok üzücü bi durum ya
buda çok takıyo kafaya
annesi teyzeleri halalrı falan herkez çok normal hatta kimisi aşırı bile
ırsi desek değil kesinlikle

daha 18 yasinda, biraz dogal yöntemlerle göğüs büyütme üzerine çalışsın mutlaka sonuç alır. bu forumda pek çoğumuz göğüslerimizi büyüttük. neler yapabileceğini kısaca özetleyeyim:

1. masaj: rezene yağı, çilek yağı gibi yağlarla günde en az yarım saat masaj yapmak çok işe yarıyor. çörekotu yağı da bende etkili oldu ama bazılarında tüylenme yapıyor.

2. beslenme: kemikli etsuyu, tavuksuyu, balık suyu içerdiği jelatinden dolayı çok etkili. hergün içmek çok faydalı olacaktır. protein ve süt ürünleri tüketmek gerekli. fındık, ceviz gibi gıdalardan faydalı yağlar almalı. çemenotu, yulaf, keten tohumu, kara üzüm çekirdeği, muz, çilek, avokado da çok etkili.

3. çaylar: rezene çayı, şerbetçiotu, adaçayı gibi östrojen seviyesini yükselten çaylar gıdalardan aldığın yağların göğüslerde depolanmasına yarar.

4. son olarak biz telkin müziği dinlemeye başladık. forumda görebilirsiniz. 21 gün boyunca dinleyip bilinçaltına göğüslerin büyümesi yolunda telkin gönderiyoruz.

inanmak ve morali yüksek tutmak, ve yukarda anlattıklarımı yapmak eminim çok faydalı olacaktır.

evet bunlarıda yapıcak inş.
ben formda gezerken uygulmalaı okuyup söylemiştim ona
ama yinede bi dr. a gitmesi gerekmezmi
çünki anormal derecede küçük göğüsleri

evet bunlarıda yapıcak inş.
ben formda gezerken uygulmalaı okuyup söylemiştim ona
ama yinede bi dr. a gitmesi gerekmezmi
çünki anormal derecede küçük göğüsleri

Tabi doktora gidilmesinde fayda var fakat henüz 18 yaşında. Büyüme ve gelişme dönemi 20-25 yaşına kadar devam eder bazı insanlarda. Aynı problem geçen yıla kadar bende de vardı. Benden 6 yaş küçük kardeşimle aynı göğüs ölçüsüne sahiptim :) bir de pilates faydalı oldu bende son 1 aydır haftada 3 gün pilates yapıyorum. Geçen gün annem senin göğüslerin mi büyüdü dedi birdenbire :)

bence burada bu yöntemlerle vakit kaybetmesin hemen bi doktora gitsin. ilk başta hormonlarıyla yada başka bi sorunu var mı araştırılsın. eğer herşey normal ise gelsin bizimle bu kervana katılsın

kızlar öncelikle bu göğüslerin sahibi ben değilim onu belirteyim:)
benim problemim oğlumu emzirdiğim için sarkmaya başlaması
emzirme bitince eski haline dönermi bilginiz varmı
gerçi hayıt tohumu kullanmayı düşünüyorum umarım işe yarar:92:

GELELİM ASIL SORUMA
evet sıfır bedeb göğüs olurmu kızlar
benim dayımın kızı 18 yaşında ve göğüsler 12,13 yaşındaki bi kızın göğüsleri gibi
belki daha küçük
kendisi çok takıyo kafaya bu durumu
gerçi takılmıyacak bişey değil ki
hatta banada soruyo evlenince ne yapcam diye
aktarlardan göğüs losyonu alıyım diyo
ama ben dr.a gitmesi konusunda ısrar ediyorum
çok utanıyorum falan diyo .....
sizce sebebi ne olabilir
kilosu boyu oldukça iyi
ama göğüsle hiç yok
dr.a gidersek hangi bölüme gitmeliyiz
onu bu konuda ikna etmeye kararlıyım
acaba erkeklik hormonumu fazla gelişmiş olabilir:26:

bence canım hemen gitsin genel cerraha gitmesi lazım ben gitmiştim ama göğsumde kist vardı genç kızken.genel cerrah bakıyo.

Olur cnm neden olmasın bundan uc sene once benımde dumduzdu hıc yokdu ama burdakı yontemlerle buyutuculerle falan bıraz goguse benzedı son olarak da telkını dınlıyorum vee 75 a oldu dıyebılırım :KK76:

bence burada bu yöntemlerle vakit kaybetmesin hemen bi doktora gitsin. ilk başta hormonlarıyla yada başka bi sorunu var mı araştırılsın. eğer herşey normal ise gelsin bizimle bu kervana katılsın
Bence de önce doktora gitsin hormonlarıyla ilgili bir sorun varsa ileride göğüs dışında başka problemler de yaratabilir. Önce hormonlarına baktırsın derim ben.

şerbetçiotu kremi çok etkili tarifi veren kişiye çok teşekkür ederim ve herkese şiddetle tavsiye ederim kullanalı 1 hafta oluyo fakat 2. günde dolgunluk başladı hem gözle görülür büyüme hemde dolgunluk var göğüslerim küçük deildi ama yinede denemek istedim evdeki kremleride bitiriyim dedm:) herkeste 2 günde etki etmeyebilir ama etkili olduğu kesin umarım sizdede hemen etki eder tarife geçiyorum...

''Şerbetçi otunu alıyoruz ve cezveye yerleştiriyoruz sonra koyduğumuz miktarın 1/4 ya da 1/3 ü kadar su koyuyoruz karıştırarak bütün otun ıslanmasını sağlıyoruz ardından bunu bir güzel kaynatıyoruz ve 10 dk dinlenmeye bırakıyoruz.Ardından yağsız el kremini alıyoruz ve bunu kaynattığımız otla suyuyla birlikte karıştırıyoruz.Yalnız öyle bir su ayarı yapın ki ne su boşa gitsin ne de krem çok cıvıklaşsın.Şimdi karışımı yaptık bunu 1 gün beklemeye alıyoruz.''
Tarif bu ben günde iki defa sürdüm mecitefendinin kara üzüm çekirdeği kremiyle karıştırdım herkese kolay gelsin..

evet cnm burda bi sürü yöntem var ama en doğrusu doktor.ilaç olmadı silikon.ama bi yolu vardır muhakkak takılmıycak gbi değil allah yardımcısı olsun

X