o artık anne SEMA24

çokoprens

iki prens annesi
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2007
2.766
15
45
merhaba kızlar
dün akşam çok sevdiğimiz arkadaşımız aralık annemiz, sema24 saat 22.30 da anne oldu, oğlu arda dünyaya gözlerini açtı, 3400 gr ağırlığındaymış ikisinin de sağlığı çok iyi, sizlere selamı var, resmini bana yollayacak bende foruma koyacağım
iyi ki doğdun ardaaaaaa
allah analı babalı büyütsün, uzun ömürler versin, vatanına, milletine, ailesine hayırlı bir evlat olması dileğiyleee

allah nazarlardan korusun

ay canım cok sevindim semada kavuştu bebegine allah analı babalı buyutsun saglıkla a.s.
darısı başınıza inşalah

çok merak ediyodum anneler çoğalıyo ne güsellllllll maşallah yeni annemizle yeni bebişimizeeeee

ay semacımcım allah analı babalı büyüsün desene bizim damat dünayaya gözlerini açtı hayaırlı evlat olsun dünüüüüüüüüüüüüüüür

Hayırlı uğurlu olsun Rabbim analı babalı sağlıklı sıhhatli bir ömür nasip etsin.Allahım bütün hasretle bebeklerimizi bekleyen bizlerede bugünleri göstersin.İnşallah.

semoşummmmmmmmmmmm
gözün aydın arkadaşım....çok geçmişl olsun rabbim evladına analı babalı büyütmek nasip etsin inşallah....ne mutlu sana canım benim kavuştun sonunda.vatanına milletine ailesine hayırlı evlat olsun inşallah.....hadi kızlar sıra bizde bakalım....dökülün dökülün.....

Topiğiniz güncelliğini yitirdiği için kilitlenmiştir.Sorularınız için konu sorumlusu(moderatör)ile iletişime geçebilirsiniz.
Allah analı babalı büyütmenizi nasip etsin.

Saygılarımla...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…