nurun nübüvvet duasını okuyan yada bilen varmı ?

hasta adam

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2014
380
205
arkadaşlar bir çok sitede nurun nübüvvet duası (ışığın peygamberi duası ) ve mührü var..ama hiç bir hocada yada hiç bir kitapta varlığını görmedim duymadım..sadece internette o kadar çok kişinin okuduğunu görüyorum ki..bir çok derde deva imiş..bilenler yada okuyanlar var ise bilgilendirirseniz sevinirim..dua bu

Bismillâhirrahmânirrahîm.
Allâhûmme zi’s-sultânil-azıym.Ve zi’l-menni’l-kadim. Ve zi’l-vechi’l-kerîm. Ve veliyyi’l-kelimâti’t-tammati ve’d-dâ’veti’l-müstecabâti ‘akili’l-Hasani ve’l-Hüseyni min enfusi’l-hakki ‘aynu’l-kudreti ve’n-nezıriyna ve ’aynu’l-cinni ve’l-insi ve’ş-şeyâtiyni. Ve in yekâdullezîne keferû le yuzlikûneke bi ebsârihim lemmâ semîûz zikra ve yekûlûne innehû le mecnûn.Ve mâ huve illâ zikrun lil âlemîn. Ve mustecâbi kur’âni’l-azıymi. Ve varise Suleymânu Dâvud ve Âleyhimâ’s-selâmu’l "el vedûd" 7 defa " (Allah'a kalbindeki niyeti belirt) Zü’l-‘arşi’l-mecid.Tavvil umri ve sahhih cesedi vakdi haceti ve eksir emvâlî ve evladî ve habbibi li’n-nâsi ecmâıyne. Ve tebâ’ade’l-adavete kullu min beni Â’deme âleyhi’s-selâmu men kâne hâyyav ve yahikka’l-kavlu ‘alel kâfirîn. Ve kul câel hakku ve zehekal bâtılu, innel bâtıle kâne zehûkâ Ve nunezzilu minel kur’âni mâ huve şifâun ve rahmetun lil mu’minîne ve lâ yezîduz zâlimîne illâ hasârâ(hasâran). 17 / İsrâ-81- 82 Sübhâne rabbike rabbil izzeti ammâ yasifûn, Ve selâmun alel-mürselîn,Vel-hamdü lillâhi rabbil âlemîn.A'mîn

X