Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Nursel Ergin'in fondoteni

nitroit

brokoli mi çikolata mı?
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2011
313
1
Başlık uygun oldu mu bilemedim :44:
Merhaba bayanlar

Öncelikle Nursel Ergin kim derseniz:Mutfağım programında ki sunucu bayan.Hiç dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama yüzü pırıl pırıl çok hoş.Tamam kendi güzelliğinden olabilir ama
yüzünde var fondoten falan belli.

Araştırdım bulamadım benimde yüzümün öyle olmasını istiyorum sivilce falan yok 1-2 sivillce izi dışında yüzüm gayet sağlıklı
Sizce hangi fondoteni kullanıyordur ya da benim yüzümü öyle göstericek fondoten önerirmisiniz?:126:

Son düzenleme:
slm arkadaşım bayan kim tanımıyorum ama ben mac in ve diorun fondotenlerini tavsiye ederim gerçekten cikldi pürüszsüz gösteriyor biraz pahalı olabilir ama deger bence. . .

ben de mac tavsiye ederim bir çok ünlüye makyaj yaparken kullanılıyor diye biliyorum ayrıca gittiğim kuaförde porselen makyaj yapıolar mac kullanıolar herkes memnun özellikle gelinler

canım cilt tipin falan ne bilmiyorum ama benim cilt tipim karma mesela ben oriflame Oriflame Beauty Urban Shield Fondötenini kullanıyorum su bazlı bi fondöten ve ben çok memnunum hem hesaplı hem kaliteli yani en azından benim şuana kadar kullandığım fondötenlerin içerisinde asla hayatımdan çıkaramayacağım bi ürün:))

teşekkür ederim.Mac face and body fondoteni sipariş ettim benim amacım nemlendirmesi ve sağlıklı göstermeseydi.Buldum sonunda istediğim bir şey

Eğer kapatcılık çok önemli değil derseniz mac f&b tavsiye ederimm

X