nurse harveys gaz ilacını deneyen varmı?

ben denedim cnm çocuk drumun tavsiyesiyle büyük oğlumda da kullandım o zamanlar eczanelerde yoktu kaçak geliyordu tr ye.şimdi artık eczanelerde de var.çokçok memnun kaldım .şimdide kullanıuyorum gerekli oldukça .çocuk drumuz en iyi gaz ilacı olduğunu söyledi

bi arkadaşım kullanıyor çok memnunmuş.günde üç kere veriyormuş bebeğine.
daha dün ismini aldım.bende kullanıcam.

metsil verdi doktorum, metsil kullanırken elitim bu ilacı önerdi, şimdi kullanıyorum ama bebğim şimdi daha çok ağlıyo, büyüdüğü için gaz sancısı arttı o yüzden mi bilmiyorum, ama kullannalar çok memnun. bir hafta daha deneyeceğim bakalım, fiyatı 10 milyon , ilk 3 gün çok etkili olmuyomuş sonradan etki ediyormuş diyolar...

bende kullanıyorum.benim bebeklerim kolik olduğu için sürekli gazları var.pek anlayamıyorum iyi gelip gelmediğini.mutlaka faydası oluyordur.kullanmasam belki daha kötü olacak.ben günde 1tatlı kaşığı veiyorum

benim de 1 aylık kızım var bizde gazdan çok sorunluyuz.ben elma yağını 1 bardak suya 1 çay kaşığı koyup 1 çay kaşığı verince bebeğime çok iyi geliyo ama zararı olursa diye her zaman veremiyorum.sadece çok kötü olduğu zamanlar veriyorum.ilacı bende deneyeceğim... (((

kızlar benim akrabam eczacı eşide doktor bugün ona sordum bu ilaç hakkında ne düşünüyorsun diye yenidoğan bebeğe devit-3 dışında başka hiçbir ilaç verme sadece anne sütü alsın dedi gazınıda doğal yöntemlerle çıkar şuan gazı olması normal ve 3 aya kadar bu şekilde devam edicek daha sonra kendiliğinden düzelicek dedi bilginize

Ben kullandım ama hiç bir fark göremedim.zaten bu tür ilaçlarda ilk zaman fayda görseniz de bir süre sonra vücut bağışıklık kazanıyo ve işe yaramıyo.bir şişe kullandım.bidaha almadım.metsil de kullandım.şimdi hiçbişey kullanıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…