Gelinlik Modelleri Nur Fettahoğlu'nun gelinliği

Nur fettahoğlu çok narin ince kemikli bir vücudu var o yüzden bu gelinlik hoş durmuş yani bir başkası giyse böyle durmaz eminim

Şu sıralar gelinlik yerine bu tarz elbiseler pek bir moda oldu.
Gelinlik illa olacak diye bir şey yok. Fena da olmuyor ama ben elbisesi yakışsa da geceliğe benzettim.

Ünlüler neden böyle gelinlikler tercih ediyor ki??
Ben bir tek Hatice Şendil ve Burcu kara nın gelinliklerini normal bulmuştum yani gelinlik gibi anlamında.. Ha güzel mi o ayrı konu

Ünlüler neden böyle gelinlikler tercih ediyor ki??
Ben bir tek Hatice Şendil ve Burcu kara nın gelinliklerini normal bulmuştum yani gelinlik gibi anlamında.. Ha güzel mi o ayrı konu

Ben şöyle düşünüyorum. Ünlüler meslekleri gereği birçok şaşalı ortamda gösterişli kıyafetler giymeye alışık oluyor. Bu nedenle de doymuşluk söz konusu, biz gibi sade vatandaş ise sadece düğününde ya da nişanında gösterişli olduğumuz için ölesiye abartıyoruz
Ünlüler düğünlerinde gösterişli olmak yerine zarif bir şıklık tercih ediyorlar biz ise böyle bişey giysek ayıplanırız türlü söylenti çıkar, mahalle baskısıyla bile zorla kabartırlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…