Kontakt Lens Numarasız renkli lens hakkında ?

incirrecelim

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2011
80
46
merhaba bayanlar, özel gunlerde renkli lens kullanayım istiyorum kendi gözlerim siyaha yakın koyu kahve aslında kendı rengımı de cok sevıyorum ama arada değişiklik istiyor insan. saçlarım sarı tenim beyaz ne renkler önerirsiniz ? ve hangi markaları tercih etmeliyim? son olarak gözüme bı zarar verir mi gozm bozuk değil çünkü.. şimdiden teşekkürler:KK3:

ben freslook green kullandım aşırı batma oluyor ve rengı guzel ama çok bellı edıyor lens ooldugunu tavsıye etmem

canim ben freshlookun grisini ve gumus grisini begenmistim su an gumus grisini kullaniyorum ama kimi zaman belli oluyo kimi zaman negzel gozlsrin var dedirtiyo.. soyle bisiu duydum acik mavi mi saf mavi mi oyle bi renk .cikmis ve dogal duruyomus onu deniycektim lakin lens receteyle satilir oldu.. hevesim kursagimda kaldi resmen

ben başka birşey dicem .. lensi internet üzerinden alıyorsanız ben lensal.com magduruyum . lensimi uzun araştırmalar sonucunda en uygun fiyat bulduğum lensal.com da sipariş verdim . yaklaşık 15 tl daha uygundu . ancak siparişimin kargoya verildi bilgisi bir türlü gelmiyordu yazıyodum cevap alamıyodum filan falan elimizde yolluyoruz diyolardı. sonunda 1 hafta sonra kargom halen yola çıkmamışken iptal ettirdim ve başka bir firmadan verdim 15 tl pahalı piyasa fiyatına ... o kadar pes ettim yani . ertesi gün kargom gelmişti. hangi firmadan aldığımı yazmıyorum reklam yapıyo gibi anlaşılmasın diye .. şikayetim var da firmayı aratınca aynı şikayetlerden yüzlerce okudum ve sorun bende diilmiş dedim.
bunun yanında lensimin markasını doktor önerdi . oksijen en çok geçirenmiş . airoptix colors numarasız lenslerim . zümrüt yeşili .. doğal gibi.. sırıtmadı . gözlerim kahverengi .

lensle ilgili her bloğa yazıcam lensal.com a okadar kızdımki insanlaraynı şeyi yaşamasın

X