Kontakt Lens Numaralı Şeffaf Lens Kullananlar Acil Yardım

jelibon83

Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2014
91
12
41

Hanımlar,
Acuvue OASYS adlı lens kullanıyorum yaklaşık 15 senedir lens takıyorum renkli freslook uzun yıllarda kullandım sonra şeffaf lense geçtim ama şuan kullandığım
Acuvue OASYS lens sürekli gözümde batma yapıyor ve inanılmaz kuruluk yapıyor :KK43: Gözlük kullanmaktan nefret ediyorum ama skıntımdan dolayı gözlük takmak zorunda kaldım.
Önerebilceğiniz lens markası var mı?
Şeffaf Numaralı Lens .

canım bende oasys kullanıyorum şu an için gözün nemini koruyan en iyi marka bu diyebilirim.göz kuruluğun büyük ihtimalle çok uzun süredir lens kullanıcı olduğun için.ben göz doktoruna gittim bende de göz kuruluğu çıktı ve damla verdi hergün onu sıkıyorum gözüme sende bir doktora gidip damla almalısın :KK39:

m
Hanımlar,
Acuvue OASYS adlı lens kullanıyorum yaklaşık 15 senedir lens takıyorum renkli freslook uzun yıllarda kullandım sonra şeffaf lense geçtim ama şuan kullandığım
Acuvue OASYS lens sürekli gözümde batma yapıyor ve inanılmaz kuruluk yapıyor :KK43: Gözlük kullanmaktan nefret ediyorum ama skıntımdan dolayı gözlük takmak zorunda kaldım.
Önerebilceğiniz lens markası var mı?
Şeffaf Numaralı Lens .
bende 10 yılı aşkın süredir numaralı şeffaf lens kullanıyorum canım ve tahmin edersin ki birçok marka denedim ve en rahat ettiğim en çok sevdiğim aır optix aqua oldu.kesinlikle çok yumuşak ve batma hissi yapmıyor,gözünde var ile yok arası.tabii solüsyon da çok önemli,onu da çok denedim ve solo care aqua da karar kıldım çok süper bir solüsyon,benim yıllardır kullandığım ikili bunlar canım tavsiye ederim.

canım bende oasys kullanıyorum şu an için gözün nemini koruyan en iyi marka bu diyebilirim.göz kuruluğun büyük ihtimalle çok uzun süredir lens kullanıcı olduğun için.ben göz doktoruna gittim bende de göz kuruluğu çıktı ve damla verdi hergün onu sıkıyorum gözüme sende bir doktora gidip damla almalısın :KK39:

doktora çok gittim göz yaşı damlası verdi sürekli ama hep var biliyorum yıllardır kullandığım içinmiş ama lens markasını değiştir dedi en sonunda benden daha fazla lens kullanan tanıdıklarım var kesinlikle sorunları yok nedense hep sol gözümde batma ve kuruluk oluyor tşk ederim ilgin için

doktora çok gittim göz yaşı damlası verdi sürekli ama hep var biliyorum yıllardır kullandığım içinmiş ama lens markasını değiştir dedi en sonunda benden daha fazla lens kullanan tanıdıklarım var kesinlikle sorunları yok nedense hep sol gözümde batma ve kuruluk oluyor tşk ederim ilgin için

dediğini göz doktoruma sorucam söylediğin gibiyse harika bi haber tşk ederim

rica ederimm :KK25:

Ben de yıllarca Acuvue Oasys kullandım, gözümde herhangi bir rahatsızlık yapmadı, çok rahat kullandım ama ara ara görüntüde bulanıklaşma, donma olduğu için değiştirdim. Şimdi Pure Vision 2 HD kullanıyorum; görüntü çok net ve kesinlikle bulanık görme durumu olmuyor. İlk günlerde yadırgasam da şimdi Oasys kadar rahat geliyor.

X