Makyaj Ürünleri Nude makyaj

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

lavitaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2013
113
2
Diğer bi deyişle çıplak makyaj. Çoğu ünlü ve reklamlarda gördüğümüz modeller bu makyajdan uyguluyo ve bizde ne güzel cildi var hem de makyajsız falan diye bakıyoruz :KK70: Hiç öyle değil hem aşırı doğal, makyajınız yokmuş gibi bi görüntü,hem de çok güzel..

$draft_lens7380682module61775152photo_1254922095nude_makeup.jpg $perfect-nude-lips-look.jpg $13196-realisez-un-maquillage-nude-en-500x0-2.jpg $3033.jpg $nude-makeup-03.jpg $nude-makeup-300x199.jpg

Nasıl yapılır?
YÜZ:
*Cildinizi temizleyin, nemlendirin.
*İhtiyacınız varsa göz altınıza ,leke sivilce vs üstüne kapatıcı uygulayın.
*Cildinizden bir ton açık olan bi fondöten tercih etmelisiniz. Bu makyajda cildinizin pürüzsüz olması ve fondötenin maske gibi durmaması önemli.
*Toz ya da transparan pudra ile makyajınızı tazeleyin.
*Elmacık kemiklerinize rengi doğal duran bi allık tercih edin. Şeftali ya da açık pembe tonlar uygun olacaktır.
*Bronzer ile çok hafif bi şekilde elmacık kemiği çene arasında kalan kısma kontür yapın. Fırçanızda kalan bronzerı altınınıza çenenize burnunuza dokundurun ki daha doğal dursun.

KAŞ:
*Vurgu daha çok kaşlarınızda olduğu için kaş fırçası ile kaşlarınızı önce tarayın böylelikle seyrek yerleri daha net göreceksiniz uygun bi kaş kalemiyle kaşlarınızı doldurup belirgin bi hale getirin. Fırçayla tekrar fazlalıkları almayı unutmayın

GÖZ:
*Gözünüze göz bazı sürün. Sadece onunla yetinebilirsiniz. ancak isterseniz ;
*Nude tonlarda bi far sürebilirsiniz. Krem rengi,bej,uçuk pembe gibi.. Mat bi renk olmasına özen gösterin.
*Kirpiklerinizi kirpik kıvırıcıdan geçirin ve kahverengi ya da şeffaf rimel uygulayın.

DUDAK:
*Yine açık renklerde bi ruj kullanın, allığınızla uygun olması daha hoş bi görüntüye ulaştırır. Şeftali tonu allık ve şeftali rengi ruj-parlatıcı ya da açık pembe gibi.

Makyajımız tamammm kızlar :)

istanbul avrupa yakasında bu makyajı güzel uygulayan bir yer biliyor musunuz?

Canım izmirde yaşıyorum ben istanbulu pek bilmiyorum.. Kendin de yapabilirsin zaten çok kolay bi makyaj emin ol. çoğu makyözün de yapabilceğini düşünüyorum :)

X