NST

Snsatln

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2022
23
4
28
Kızlarr meraba uzun bi aradan sonra gelebildim bir kaç sorum var yardımcı olursanız sevinirim yaşayan biri varsa 35+5 haftalığım şuan ama 5 haftadır nst de sancım var her hafta kontrole gidiyorum en son gittiğimde 10 15 dk bir çıkıyo karnım taş gibi oluyo sürekli 2 3 gündür sabah kalktığımda belim regli olcak gibi ağrıyo sürekli bi kasılma var sanki doktor bu kadar sancıya açılma yok falan diyo hatta yaşayan varmı

Kızlarr meraba uzun bi aradan sonra gelebildim bir kaç sorum var yardımcı olursanız sevinirim yaşayan biri varsa 35+5 haftalığım şuan ama 5 haftadır nst de sancım var her hafta kontrole gidiyorum en son gittiğimde 10 15 dk bir çıkıyo karnım taş gibi oluyo sürekli 2 3 gündür sabah kalktığımda belim regli olcak gibi ağrıyo sürekli bi kasılma var sanki doktor bu kadar sancıya açılma yok falan diyo hatta yaşayan varmı
Merhaba, benimde aynı şekilde şuan. 36+2 yim. 34+5 ten beri sancım var. 36 ya kadar dinlen dedi. Şimdi serbest dedi doktorum. Riski kalmamış doğum için. Belimde ağrı var ve sağ belim yürürken adım atmamı zorlaştırıyor. Nstde doktorum sancın çıkmış demişti şimdi gittiğimde belli bir seviyede çizikler var. Dalgalanma yok. Sizin nasıl oldu

X