nst sancilarii ??????

E

EU2

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU2
kizlar nst de cikan rakamlar kactan sonra sanci sayiliyor ??????
benim en son gittigimde 20-30 arasiydi bi defa sadece 40 a cikti ve doktorum sancin yok dedi fisfisfis
cok merak ediyorum internetten baktim ama bu konuyla ilgili bisey bulamadim
simdiden cevaplariniz icin tesekkür ederim kizlar a.s.
sizin kacinci haftanizda nekadardi sancilariniz ????

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi EU2

canım genelde 40 tan sonrası sancı oluyor....ama bir tane çıkması çok birşey ifade etmiyor...mesela benim sancılarım 50 60 üstü ve 4 5 tane çıkıyor......o zaman doktor sancı var diyor.....yaniii seninjki daha sancı değil.....hayırlısı...birde nst de 20 30 arası gidiyor genelde.....

• Konu Sahibi EU2
20-30-40 normal goruyorlar
benım sunı sancı verırlerken 80-90 gıdıyordu
egerkı hep 40ta seyrederse sancın o zaman sancı kabul edılıyor
bırde gelıs zamanıda onemlı
eger sancı aralıkların 20-30 dk aralıklı ıse yıne onemsız kabul edılıyor
onemlı olan kısa aralıklarla buyuk sanıcların olması tatlım

• Konu Sahibi EU2
saolun kizlar sorumu yanitladiginiz icin a.s. :enbuyukkk:

• Konu Sahibi EU2
Canancım bide hafta ilerledikçe o sancı değerlerinin yükselmesi normalmiş benim 2 hafta önce 20 iken geçen hafta 30-40 arasıydı endişelenme

• Konu Sahibi EU2
canım benim nstde çarşamba günü 80 çıktı ama açılma yoktu bugünde 60 çıktı salı tekrar çekticem doktor normal hazırlayıcı sancılar dedi

• Konu Sahibi EU2
keske su tesekkür butonlarimiz geri gelseydi , kizlar bide beni karin kasik agrilarim oluyor ama nst de hic agri cikmiyor .... sizdede öylemi ? walla kendimi yalanci gibi hissediyorum kocise karsi okadar karnim agriyor diyorum nstde bisey cikmiyor

• Konu Sahibi EU2
cimcime21 güldürdün benikaydirigubbakcemile3 demek kocana yalancı çıkıyosun. ben daha 36+2 deyim hiç nst ye girmedim merak ediyodum nasıl bişey olduğunu sayenizde fikir edinmiş oldum.

• Konu Sahibi EU2
cimcime21 güldürdün benikaydirigubbakcemile3 demek kocana yalancı çıkıyosun. ben daha 36+2 deyim hiç nst ye girmedim merak ediyodum nasıl bişey olduğunu sayenizde fikir edinmiş oldum.

kaydirigubbakcemile3 sekerim kocis sasiriyor agridan kivraniyorum nst de sanci yok
kesin bu doktorlarin makinalari bozuk kaydirigubbakcemile3
saglikla al cnm bebisini kucagina a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…