nsanlmdan utanyorum..

Saruboceq

İki Kız Annesi :)
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2007
12.358
218
yaklaşık 15 gün önce sokakta bulup donmak üzere olan,üst kata aldığımız minicik köpeği şu anda eşim götürüyor..
elimden bir şey gelmiyor.ağlamaktan başka.
insanlığımdan utanıyorum..bir şey yapamıyorum.gitmesini engelleyemiyorum..
evet toparladı kendini,kilo aldı.hareketlendi.boyu uzadı ve büyüdü..ama genede o küçük..
ben sokaktaki büyük köpeklere bile ağlarken onu nasıl bırakayım..
ne yazıkki elimden hiç bir şey gelmiyor..
biz evde kalmıyoruz fazla hamileliğimden dolayı.alttaki yenge bakmam ben diyor..başka çaremiz yok..
büyütüpde sokaklara salmaktansa hayata mücadelesini kazanması için çok alışmadan rahata şimdi salmalıyız dedi eşim..
hainsiniz,canavarsınız siz dedim..
5de kalktım ona bir top kıyma pişirdim ekmekle..eşim bırakınca onu yerken bende yanından uzaklaşım dedi..
ve gitti köpecik..
Allahım sen beni affet nolursun..senağlamasenağlama

Of böcüğüm gitti misenağlama

İlanlar verdiydik yav belki bir yuva ne biliyim bende kötü oldum seni çok iyi anlayabiliyorum bişey de diyemiyorum kisenağlama

Of böcüğüm gitti misenağlama

İlanlar verdiydik yav belki bir yuva ne biliyim bende kötü oldum seni çok iyi anlayabiliyorum bişey de diyemiyorum kisenağlama

canım bizimki istemedi birine vermeyi..sokak köpeği dedi..yaşadığımız yerin insanları içinde bi hevesle alırlar köpeği rahata alıştırırlar sonrada bırakırlarsa daha kötü olur dedi.ondan fotoğrafı çektirmedi bile..senağlama
demin aradı nevim..ne yaptın hasbiyi dedim(adıını hasbi koymuştuk)
bıraktım dedi..yemek hiç yemedi dedi..az ilerden döndüm bakim ne yapıyor diye dedi..karı kocanın peşine takılmış tın tın gidiyormuş.keyfide yerindeydi dedi..senağlama
biraz sonra babamlara geçcem..bıraktığı yere bi bakcam dayanamıyorum çünkü..senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

canım benim pamuk yürekli arkadasım kıyamam sna senin ne kadar duyarlı oldugunun biliyorum ne yapıcaksın hamilesin biliyorum aynı sorun bende de var evimde sevdigin topagım var ama biliyosum hamilelelik gibi şüphe olunca
dr istemiyor keske barınakgibi bi yere verseydiniz üzülme sen allah biliyo kalbini......

ay kiyamam sana canim ya ,benim gibi cok duygusalsin sende.

benimde bir kedicigim vardi vefat etti hala acisi gecmedisenağlamaonu hatirladim.keske alip bakabilecek bir hayvansever bulabilseydiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
sizi anlıyoorum çoook zorr bir durum ama napalım.. bir süre bakıp biraz kendine gelmesini sağlayabilmişsin en azından. ama barınağa da götürebilirdin. tani artık oralada cins köpekle doldu taştı..

ben evde iki köpüş besliyorum dışarda onlarca.. herbirine yuva bulamayız ne yazıkki.. en azından doğal ortama alışması için erken bırakmışsınız. e yine onu doğal ortamda koruyup bakabilrsiniz. beli bir yere sürekli yemek koyup besleyenilirsiniz.

X