Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Arkadaşlar novaart ilk tüp bebek tedavim pozitif çıkmıştı maalesef bugün kimyasal gebelik olduğunu öğrendim çok umutlanmıştım üzgünüm
Her şeyin bir zamanı var sanırım ve nasip eminim bende çok üzülürdüm ama elimizden bir şey gelmiyor. Kimyasal olduğu nasıl anlaşıldı pozitif çıkalı baya olmuştu sanırım sizin

Arkadaşlar novaart ilk tüp bebek tedavim pozitif çıkmıştı maalesef bugün kimyasal gebelik olduğunu öğrendim çok umutlanmıştım üzgünüm

Canım çok geçmiş olsun en kısa zamanda tekrar nasip etsin Rabbim bende de aynı şey olmuştu çok iyi anlayabiliyorum seni Allah yardımcın olsun var mıydı dondurulmuş embriyon

Yoktu canım sen ne yaptın sonraki süreçte

Anladım kuzum benim 2 tane daha vardı 5. gün dondurulmuşum mayısta transfer olmuştum kimyasaldan sonra 2 ay dinlenip pozitifi almıştık ama 6 haftalıkken düşük ile sonuçlandı oda şuan en baştan başlanacak dinleniyorum detaylı inceleme yapacağını söyledi Ahmet Hoca inşallah 3. de sonuna kadar gider Allah yardımcımız olsun Sen ne yapmayı düşünüyorsun canım 2 ay falan dinlenmek gerekiyor genelde

Canım bizde daha görüşmedik İnan bugün başlansa tedaviye yine başlıcam da dediğin gibi süre geçmesi gerekiyor galiba bende yeniden denicem inşallah mücadeleye devam başka çaremiz yok allahım bebek bekleyen herkesin kucaklarını Çifter Çifter doldurur inşallah

Evet kuzum rahmin dinlenmesi çok önemli gerçekten inşallah bu seferki denemende de güzel sonuçlar alırsın osnuna kadarda devam eder Allahın izniyle amin inşallah canım benim inşallah

yasmi_n Canım nasılsın nasıl gidiyor yavruların nasıl iyisinizdir hepinizde inşallah

Kızlar , transfer olmazsa ödenen paranın bir kısmı geri veriliyor mu.Bu konuda bilgi sahibi misiniz?

Nasıl yani kuzum tamamen mi iptal oldu yoksa daha sonra mı olacak ona göre karar verilir
Canım 1 yumurta alındı o da döllenme olmamış aradan 26 saat geçmesine rağmen.yani transfer olmayabilecek.merkezde iki kişi öyle bişeyşer konuşuyordu.transfer olmazsa paranın yarısı geri veriliyor diye.aslı var mı diye merak ettim bu konuşmanın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…