Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Arkadaşlar güzel dilekleriniz için hepinize teşk ederim inşallah bi sıkıntı olmadan rabbim tamamına erdirir Allah’ım tüm evlat bekleyenlerin dualarını kabul eylesin

Canım maşallah baya belirgin çıkmış kanda da güzel değerler alırsın inşallah benim de bundan biraz daha koyuydu 9. gün kan testim 156 çıkmıştı Allahım gönlüne göre versin inşallah

Benim durum baya karışık yattığım yerden kalkamıyorum günde 10/12 kere kusuyordum en sonunda cumartesi ilaç aldım o günde yine kanama ve büyük bir parca düştü iyiki hastanedeydi.
Muayne olmak için ultrasona girdiğimde doktor daha bakmadan düşürmüşün bebeği dedi. Sonrada vajinadan bakınca aa ikiz gebelikmi seninki dedi.Baya korkuttu ama şükür bebeler iyiydi.Allah iyi insanlarla karşılaştırın inşallah, cumartesi kabus gibiydi.

All
Ah yardimcin olsun canim bebeklerine sağlık versin rabbim

Bn varım canım ilk yaptığım böyle silikti 2 ve 3 yaptığım git gide koyulasmisti. Ikiz gebelikti ve suan 2 tane dünya güzeli evlatlarım var rabbim dileyen bekleyen herkese yaşatsin bu duyguyu ınsallh

Canım benim okurken ben bile tuhaf oldum Allahım korumuş çok şükür bebeklerinde iyi Rabbim yaşatmasın bir daha inşallah sağlıkla devam etsin bol bol dinlen mide bulantılarında geçsin biran önce inşallah başka bir hastaneye mi gitmiştin de öyle dedi doktor? Allahım gönlünce yaşatsın herşeyi inşallah dualarımdasın hep

Boğazım çok tahriş oldu kan kusuyordum haftasonu olunca devlet hastanesi kadın doğum acilindeki doktor baktı başından savdı. Ilaci Ahmet hocayla sorduk rahatca içebiliyorum.
Allah'ım herkesin evladını bağışlasın kalbim duruyordu nerdeyse düşük yapmisin dediğinde.

Oyy kuzum kıyamam neler yaşamışsın öyle Allahım korumuş yavrularını çok şükür bir daha da olmasın inşallah canım benim Allah yardımcın olsun dualarim seninle sağlıkla devam etsin hamileligin inşallah

Mehmet hocayla sezaryen doğum yapan var mı? Dogum kesileriniz benimki gibi büyük mu? Hocanın yöntemimi mi böyle? Kiminle karsilaştırsam benimki iki katı büyüklüğünde kesik. Yoksa ameliyat sırasında bi sorun mu çıktı asıl merakım bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…