Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Bi sor bakalım kime takıyorlarmış

Ne kadar yavaş düşüyor değerlerin bayağı oldu ama artık Bayram'dan sonra sıfırlanır diye düşünüyorum.. Bakalım bu sefer nasıl olacak tedavimiz çünkü yumurtalıklar her zaman aynı tepkiyi vermiyor maalesef inş kaliteli yumurta larımız olur ve çok ..hakkımızda hayırlısı

Aynen canım soracağım bakalım. Öyle valla ya bende anlamadım bayramdan sonra tekrar vereceğim inşallah sıfırlanmış olur bu sefer kanama da devam ediyor lekelenme halinde oda kesilmiş olur inşallah o zamana Benimde tekrar başlamak korkutuyor dediğin gibi hep aynı tepkiyi vermiyor vücut inşallah beklediğimizden daha güzel olur herşey

Amin canım inş

yasmi_n Canım nasılsın iyisindir inşallah kaç haftalık oldunuz duydun mu kalp atışlarınıda

9 haftalik olduk ama dün çok kanamam olunca şuanda gazide yatıyorum. Kalp atışları iyi şükür.Sen ne yaptım toparladın mı?

Canım benim çok şükür maşallah ya çok üzüldüm Allahım yasatmasin daha sana bağışlasın yavrularini inşallah kuzum Ahmet Hoca mi verdi oraya yatisini kuzum. Bende toparladın canım daha iyiyim bugün kan verdim tekrardan haftada 1 kere veriryoum düşüşü takip etmek için 33 e düşmüş haftaya görüşme için çağırdı Ahmet Hoca hayırlısı olsun inşallah hakkımızda

Amin Allah'a emanetiz. Ahmet hoca çağırdı kan pıhtısı düşünce korktuk oda gel yatiralim takip edelim dedi.
Rabbim inşallah sanada en kısa zamanda yüzünü güldürür kucağını doldurur.

Amin Allah'a emanetiz. Ahmet hoca çağırdı kan pıhtısı düşünce korktuk oda gel yatiralim takip edelim dedi.
Çok geçmiş olsun inşallah sağlıkla doğar bebişleriniz hamileliktede takip ediyorlarmı hocalar bebek tutunduktan sonra kontroller nasıl oluyor

Anladım canım benim korkma sen stres yapma bak orda takibi yapılır zaten allahın ziniyle hiçbirşey olmaz yavrularına sağlıklı bir şekilde alırsın kucağına inşallah Canım benim Allah razı olsun amin inşallah

Çok geçmiş olsun inşallah sağlıkla doğar bebişleriniz hamileliktede takip ediyorlarmı hocalar bebek tutunduktan sonra kontroller nasıl oluyor

Evet canım pozitif sonuçtan sonrada devam edebiliyorsun senin isteğine bağlı bu kalp atışını duyana kadar ücretsiz muayene oluyorsun şimdiki merkezde daha sonrası da başka bir kliniğinde hamileler için hizmet veriyor ücreti biraz fazla diye duydum ama detaylı bilmiyorum kuzum

çok teşekkür ederim canım yani 6 haftalık falan olana kadar devam ediyoruz hayırlısı inşallah o günleri de görürüz, Allah hepimize nasip etsin hayırlısıyla :)

çok teşekkür ederim canım yani 6 haftalık falan olana kadar devam ediyoruz hayırlısı inşallah o günleri de görürüz, Allah hepimize nasip etsin hayırlısıyla :)

Aynen öyle canım benim amin amin inşallah sen ne durumdasın canım beklemedemiydiniz

Biz kısmetse eylülde başlıycaz biraz daha sperm toplanması gerek bide sürece hazır değilim sanırım hem çok heyecanlı hemde korkuyorum

Anladım canım inşallah o zamana kadar baya toplanır sperm ve kaliteli embriyolarınız olur inşallah hiç korkmana gerek yok evet zor ve heyecanlı bir süreç ama güzel düşünmek pozitif düşünmek lazım bende öyleydim korktum ama bastırmaya çalıştım her zaman korkumu hatta geçen gün bi düşündüm başlarken ne hayal ediyordum ama şimdi 3. denememi yapacağım diyorum yinede şükür her halimize hiç tedaviyele bile olmayacakları düşünündükçe tekrar tekrar şükrediyorum inşallah hepimiz için güzel ilerler ve pozitif sonuçlar alırız bende eylül ya da ekim gibi başlayacağım Allahın izniyle

karşılaşırız belki :) aynen bu aşamaya bile gelemeyen o kadar çok insan var ki en azından deneyebiliyoruz buna şükür

Bimiyorum ben ilk defa Ahmet hocayla birlikteyim şimdilik herşeyi o takip ediyor. Bir sorun çıkmazsa Ahmet hocayla devam ederiz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…