Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Arkadaslar biyopsi yaptıran oldu mu Mehmet hoca da neye bakılıyor fiyatı nedir bilen var mı acaba

Arkadaslar biyopsi yaptıran oldu mu Mehmet hoca da neye bakılıyor fiyatı nedir bilen var mı acaba
Ben Ahmet hocanın hastasıyım rahimden biyopsi istedi.İnternetten araştırmama göre rahimdeki hücrelerin canlılığına bakılıyormuş. 500 vermiştik standartmı bilmiyorum ücret.

Dlk2606
Seni merak ettim bugün keseyide görecektin. İnşallah herşey yolundadır

Bende nova arta gidiyordum bugun negatif sonuc aldim 3.gun 2 emrio transfer edeldi umarim bizde bir gun iyi haberler aliriz
7 kere negatif sonucu alan biri olarak sizi anlıyorum. 8. transferimden sonra hamileyim Rabbim inşallah kucağımada almayı nasip eder.
Verende,alanda Allah. Rabbimin bir bildiği vardır. Sen Allaha güven varsa nasipte evlat verir Yaratan İnşallah. Ben hiç kaybetmedim umudumu sende kaybetme hep inandım sende inan daha kolay atlatırsın negatif sonucu Allah yardımcın olsun.

Tesekkur ederim canim bugunler gecer tabiki allah guc kuvvet veriyor sende zor bir surecten gecmissin gozun aydin allah kucaginada almayi nasip etsin en son nerede denedin tedavini

Tesekkur ederim canim bugunler gecer tabiki allah guc kuvvet veriyor sende zor bir surecten gecmissin gozun aydin allah kucaginada almayi nasip etsin en son nerede denedin tedavini
Amin İnşallah Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın evlat acısıyla sınamasın.
Novart da Ahmet hocaydı doktorum. Novartan önce 3 tüp bebek merkezinde denedim. Nasip burasıymış burada tuttu tüp bebek.

Ben kararsizim birdaha nereye giderim hic bilmiyorum ilk tup bebek dis gebelik oldu ikinci negatif biraz ara vermem gerekiyor ama beklemekte zor geliyor artik

Ben çok şeyler yaşadım bu tedavide hem maddi hem manevi hiç olumlu cevap almadım hayal kırıkklığı nasıl bişey bilemezler doktorlara kolay geliyor herşey tedavi sonrası depresyona girdim ve hala çıkamadım ne yemek,iş,güç hiç bir şey ımrumda değil tek aklıma takılan neden?neden böyle oldu?nasıl düştü?hep soru işareti ben dr. dediği her şeyi yaptım ama olmadı bize üstelik cok yuksek şans verirken neden böyle oldu anlamadım şimdi tekrar bizi kliniğe çağırıyorlar farklı tedavi uygulayacağız ben ne yapiyim anlamadım 3 taze embryo transferi yapmamiza ragmen hicbiri tutmadi.Doktorumuz embryolarimiz icin bozulmus olabilir klinikle konustu klinik hicbir sorun yok doktorunuzla gorusun dedi boyle bir ciddiyetsizlik olamaz yazik bize maddi ve manevi somurulduk.Deneyecek olan arkadaslar lutfen arastirmanizi cok siki yapin hemen baslayacagiz diye atlamayin gerekirse tum tup bebek kliniklerini gezin ve bilgi alin bizim yaptigimiz hatayi yapmayin!!!

Ben kararsizim birdaha nereye giderim hic bilmiyorum ilk tup bebek dis gebelik oldu ikinci negatif biraz ara vermem gerekiyor ama beklemekte zor geliyor artik
Yaşın kaç bilmiyorum ben 27 yaşında başladım 9 aylık evliydim (tüp bebekten başka çare yoktu tüpler kapalıydı.) şimdi 35 yaşındayım son tüp bebekle şimdiki tüp bebek arasında 2 yıl bekledim kendine zaman tanı vücudun ilaçları atsın,hazır olduğunda başla bukadar kolay pes etme. Allah bir kapıyı kapar başka kapı açar.

7 yillik evliyim yas 30 oldu Bende yaklasik 4 yildir ugrasiyorum ilk denememizde 6 ay icerisinde kendiliginden dogal yolla hamile kaldim 2.5 aylikken kalp atisi durdu sonrasinda doktorlar hep eve gonderdi sizde sorun yok olur diye her ay bir umut dedik ama surec bizi tedaviye itti 2 asilama 2 tup bebek ve sonuc hep negatif oncesinde kendiliginden olurken simdi tedavi ile olmuyor buna doktorlar bile cevap veremiyor kismet diyorum cagimizin hastaligi sebebi bilenemeyen kisirlik malesef

Merhaba siz hangi merkezde denediniz yasadiklarimiz kolay degil sizi anliyabiliyorum ayni seyleri yasan biri olarak

Hala bir umudun var kendiliğinden hamile kalıyorsun benim tüp bebekten başka şansım yok. Yaşında genç Allah hiç beklemediğn bir anda verir bebeğini kucağına İnşallah sıkma canını Allah sağlık versin evindeki huzur bozmasın.

Amin canim bu zor surecte isteyen herkese allahim sabir ve azim versin dis gebelikten dolayi sol tupum alindi normal yolla olma ihtimali cok az ara verip tekrar basliyacagiz tup bebege kismetimizde varsa bizde birgun tadariz annelik duygusunu

Merhaba siz hangi merkezde denediniz yasadiklarimiz kolay degil sizi anliyabiliyorum ayni seyleri yasan biri olarak
Nova art da denedik canim.Aslinda Gurgan ya da Hakan Yarali arasinda karar vericektik son and a Nova Art a gittik

Ne yapacagimiz bilmiyoruz doktorumuz embryomuz bozulmus olabilir dedi klinik de ilac ile uyarilma suresinde sorun olmus olabilir dedi peki oyle ise neden iptal edilmedi ilk denememiz herkes birinimi sucluyor baska embryomuz kalmadi simdi doktorumuz tekrar deneyelim gelin yuz yuze konusalim diyor.Ben de ara verip sonrasinda da Hakan Yarali ya gitmeyi dusunuyorum.

Geçmiş olsun doktorunuz kim? Bir de klinik böyle söyledi dr böyle söyledi derken ne demek istediniz anlamadım. Bir problem gördüklerinde transferi iptal ediyorlar diye biliyorum talihsizlik olmuş

yasmi_n @Birkendim Maalesef kızlar düşük yaptım nasip değilmiş mutluluğa bu kadar yaklaşmışken gitti ellerimden Allahım size bağışlasın evlatlarınızı kimseyi korktuğuyla sınamasın inşallah.

Dlk2606 çok geçmiş olsun. Yazmıyorum ama sayfayı takip ediyorum. Seninle birlikte sevindim. Tekrar deneyecek tim umut olmuştun bana. Allahım sana sağlık sıhhat güç versin. bir dahakine bebeğini kucağına almayı nasip eder inşallah. Ben cesaret edemiyorum tekrar denemeye. 1 tane dondurulmuş um var.

Canım çok teşekkür ederim sevincimede mutluluğumada ortak olduğun için Allah razı olsun amin hepimiz sağlıkla alalım evlatlarımızı inşallah canım benim. Sakın umudunu kaybetme sende de böyle olacak değil ya kuzum bence dene ve inşallah da yakalarsın o mutluluğu çok iyi anlıyorum cesaret edememeni bende bilmiyorum nasıl edecem ama pes etmek yok hiçbir zaman Allahım güç kuvvet sağlık verdiği sürece denemeliyiz elbet ulaşacağız o mutluluğa hiç bırakmamak üzere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…