Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Rezervi 0.01 olan erken menopoza girenler bi yazın Allah aşkına ne yaptınız hamilemisiniz ya da çocuğunuz oldumu?

Rezervi 0.01 olan erken menopoza girenler bi yazın Allah aşkına ne yaptınız hamilemisiniz ya da çocuğunuz oldumu?
Benim amh 0.3 tü 9 ay önce , burda tedavi görüyorum ilk denemem negatif,inşallah bayramdan sonra ikincisi için başlıcaz.Allah büyük inşallah her dileyene rabbim hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin.

Amin canım. Allah her dileyene hayırlı evlat nasip etsin inşallah.Senin evladını da sana bağışlasın sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah.

Allah razı olsun canım benim amin binlerce kez amin Allahım çocuksuz ev bırakmasın insallah

Canım benim amin amin çok amin inşallah Allahım sanada nasip etsin hayırlı sağlıklı evlatlar inşallah em kısa zaman da

Canım çok sevindim maşallah Allahın izniyle keseyide kalp atisinida görürsün inşallah canım darisi tüm isteyenlere
Amin İnşallah 9 sene sonra gelen mutluluk Rabbim sonuna kadar gidip kucağımıza almayı nasip etsin. Kimsenin kucağını boş bırakmasın Rabbim.
Size birşey sorucam kanaman varmı yada hafif lekeleme ben 3 gün arayla pregston iğne oldum Ahmet Hoca tutunma kanamasındır İnşallah dedi.

Kuzum kusura bakma yeni gördüm mesajını bildirimleri gelmiyor anlamadim neden. Amin amin inşallah canım benim inşallah Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin

Evet canım benimde oldu lekelenmelerim 2 defa pruloton iğne vuruldum ve istirahat ettim bol bol Ahmet Hoca ile de irtibattayım sürekli canım banada aynı şekilde yerleşme kanamasıdir dedi ilaçlarımı aksatmadan kullan dedi hayırlısı olsun hakkımızda biran önce cumartesi olsada artık sabırsızlıkla bekliyorum

Demek bir ben değilmişiz bu problemi yaşayan rahatladım. Sizin cumartesiymiş benim pazartesi kontrolüm İnşallah hayırlı haberler alırız.

Demek bir ben değilmişiz bu problemi yaşayan rahatladım. Sizin cumartesiymiş benim pazartesi kontrolüm İnşallah hayırlı haberler alırız.

Kaç defa kan vermiştin toplam da artış için canım birde Ankarada yaşamıyorsun sanırım. Amin sırayla güzel haberler alırız inşallah canım benim lekelemen yogunmuydu

Kaç defa kan vermiştin toplam da artış için canım birde Ankarada yaşamıyorsun sanırım. Amin sırayla güzel haberler alırız inşallah canım benim lekelemen yogunmuydu
Amin...
Eskişehirde oturuyorum arabayla Ank. gidip geldim. Kan artışım 7. Gün (dayanamadım) 37.3, 10. Gün 163.7 14. Gün 373 çıktı benim. Lekelenme oldu yoğun değildi kanamam sabah pembe öğlenden doğru kahverengi oluyordu hatta iççamaşırım temizdi sadece peçeteye sildiğimde fark ediyordum.

Anladım canım artış gayet güzel olduğu ici istememişler tekrardan inşallah hep böyle güzel devam eder Allahın izniyle benimde transferin 13. Günü oldu köyü kahve lekelenmem canım günlük ped de farkettim çok hafif Ahmet Hocaya sordum yerleşme kanaması olabiliyor dedi birde pazar günü oldu yine aynı şekilde ilk 3 ay bu şekilde lekelenmelerin olması çok normal dedi kılcal damarlara baskı yapabiliyormuş o yüzden de olabilirmiş kanama bir çok yerde öyle yazıyor inşallah hayırlısı olsun hakkımızda Allahım kese görmeyi de kalp atışlarını duymayınca nasip etsin inşallah her birimize kuzum

Amin . Allah'a emanetiz Rabbim korusun gözlerin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…