Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Merhaba ben tereddütsüz önerebilirim burayı. Şöyle ki doktorlar çok konuşmuyorlar evet ama her soruna cevap veriyorlar hemşireleri ve çalışanlarıda çok güler yüzlü hiç bir sıkıntı çekeceğini ve aklına birşey takılacağını sanmıyorum işlerinde çok başarılı doktorlar hepsi inşallah bu sefer son denemeniz olur alırsınız pozitif sonuçlar. İnsan kendini bence gayet güvende hissediyor burada benim ilk denemem kimyasal oldu 2 ay sonra ikincide aldım pozitif sonuç çok şükür eğer buda olmasaysı yine burda devam edecektim. Allahım tüm isteyenlere ve sanada nasip etsin inşallah

Senin hamilelik takvimini yerim ben annemmmm pek tatli yakismis kuzum benim

İkinci tedavide işlem ücreti hakkında bilgisi olan var mı.yumurta toplama ve transfer. İlaçlar hariç fiyat.

Anladım canım hayırlısı olur inşallah bu sefer güzel sonuçlar alırsın Allahın izniyle
Amin canım. Allah her dileyene hayırlı evlat nasip etsin inşallah.Senin evladını da sana bağışlasın sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah.

Bugünkü test sonucu 327 haftaya pazartesi Ank. Da keseye bakılacak İnsallah...

Uzun zamandır bakmadım buraya
Ne kadar güzel sevinenleri hamılelık takvimi olanları gorunce cok mutlu oluyorum. Üzülenlere de Allahın bır bıldıgımı vardır diyorum.
Ah ah bizler ne zaman şu takvimi yapacagız bilemiyorum. En son gecen yıl yapmısın. Ama rabbım kısmet ermedi.
Uzunca bir sure dinlenmeye gecmıstim ama sizleri görünce 1 kez daha mı denesem demekten alı koyamıyorum kendımı Allah hepinizin yardımcısı olsun rabbım hamile olanların bebeginı kucaguna almayı nasip etsin. Haber bekleyenlere de hayırlı mutlu bol sevıncli haberler gelsin inşallah.

Merhaba buranın fiyatları hakkında bilgi verebilir misiniz kızlar

Kızlar selamm
Merkezde histereskopi ve rahime çizik olayını yaptıran var mı acaba, ücreti dalan ne civarda bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…