Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Içine sinen hangisiyse onu yap canım bencede neden öyle olmuş acaba değiştirdiler mi ki

Bilmem canım ama bizim merkezin varmış bir bildiği demek

Aynen öyle canım belkide bu yüzden hayırlısı olsun bakalım kapsül de iyi de koyması biraz sıkıntı oluyor işte katlancaz artık onada

Kızlar Progestan fitilden sonra su gibi ıslaklık oluyor mu sizde de,yaklaşık 1 ila 2 saat sonra.

Kızlar Progestan fitilden sonra su gibi ıslaklık oluyor mu sizde de,yaklaşık 1 ila 2 saat sonra.
Oluyor canım. Crinone jel kullanıyordum. Bir de bunu deneyim dedim, hafif su gibi bir ıslaklık ve idrarda beyazımsı lekeler oluyor.

Oluyor canım. Crinone jel kullanıyordum. Bir de bunu deneyim dedim, hafif su gibi bir ıslaklık ve idrarda beyazımsı lekeler oluyor.
Tamam canım normal o zaman bu ıslaklık.sanki transferden önce 2 gün kullandığımda olmadı da merak ettim.teşekkür ederim cevabın için.

Evet canım oluyor benim ilk denemem de çok olmuyordu ama bu sefer daha yoğun oldu o ıslaklık normalmiş ben de sordum

Kapsülü tamamen itiyor musunuz kızlar kusura bakmayın mecburen sordum.bir de erimeden geri çıkıyor mu yatıyor musunuz bir süre

Kapsülü tamamen itiyor musunuz kızlar kusura bakmayın mecburen sordum.bir de erimeden geri çıkıyor mu yatıyor musunuz bir süre

Ne kusru canım benim sor tabiki ben itebildigim kadar itiyorum canım sonrasında uzanıyorum hemen çıkmıyor bi yarim saat uzanınca sonrasında bazen krem şeklinde lavobaya gittiğimde falan farkediyorum ama normalmiş biraz çıkması

Estrofem bende çok fazla mide bulantısı yaptı. Birşey yiyemiyorum yağlı yemek sulu yemek mümkün değil

Estrofem bende çok fazla mide bulantısı yaptı. Birşey yiyemiyorum yağlı yemek sulu yemek mümkün değil

Canım ilk kullanmaya başladigim zamanlar bendede yapmıştı hafif hafif ama bir kaç gün kullandıktan sonra geçti kendiliğinden sende de geçer inşalalh degisik ve yan etkileri çok olan bir ilaç maalesef

Canım bende de yanma ve koyduğumuz kısımda batma yapıyor.

Bende de koyduktan bi yarim saat sonra batma yapıyor canım bir kaç saniye sürüyor geçiyor hayırlısı olsun hakkımızda nasılsın bakalım bugün az kaldı test gününe canım güzel sonuçlar al inşallah

Sağol canım, dün bugün âdet günümdü, olacak gibiydim olmadım. Dondurulmuş embriyoda belirtiler âdet olacakmış gibi mi oluyor, nasıl oluyor bilmiyorum. İçimden bir ses olmadığını söylüyor ama bir ümit işte..
Senin nasıl gidiyor canım, var mı bir ağrı sızı? 5.gün embriyosu ertesi gün kabuğundan çıkmaya başlıyor. Sonraki gün tutunma oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…