Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Haklısın çünkü ankarada fazla alternatif yok. Bence Ahmet beyle başla ve ilk görüşmende işlemlerine girip gitmeyeceğini sor derim sonra sürprizle karşılaşmak sinir bozuyor
Soracağım canım ama ne kadar doğru söylüyorlar? Gireceğim diye girmemezlik yaparsa kafam atar. Ben tüp bebek yaptiracagim ya gittiğimde muayene parası veriyormuyum?

Soracağım canım ama ne kadar doğru söylüyorlar? Gireceğim diye girmemezlik yaparsa kafam atar. Ben tüp bebek yaptiracagim ya gittiğimde muayene parası veriyormuyum?
Yok ilk muayenede ücret yok. Sadece eczacı ilaçları merkeze getiriyor eczacıya ödeme yapıyorsun. Sonra yumurta toplama günü ve transfer olacağın gün ödeme yapıyorsun

Okuduklarim ile Dr. Arasında baya fark var. Derdin nedir o kadar para kazanıyorsun.

Yok ilk muayenede ücret yok. Sadece eczacı ilaçları merkeze getiriyor eczacıya ödeme yapıyorsun. Sonra yumurta toplama günü ve transfer olacağın gün ödeme yapıyorsun
Yumurta toplama günümü yoksa ilk iğne ilaç yazılacağı zaman mi geliyor eczaci

Okuduklarim ile Dr. Arasında baya fark var. Derdin nedir o kadar para kazanıyorsun.
Ben o kadar çok araştırarak gittim ki şok oldum. Tedavi boyunca psikolojim çok kötüydü. Düşünsene doktorunla diyalog kuramıyorsun tavırlarıyla o kapıyı kapatıyor adam. İnsan güvende hissedemiyor ki kendini

Çok haklısın. Tez zamanda bi evladın olurda bi daha suratini görmezsin

Yumurta toplama günümü yoksa ilk iğne ilaç yazılacağı zaman mi geliyor eczaci
Adetin ikinci günü ilk muayene oluyor. İlaçlar yine belirleniyor eczacı hemen getiriyor. Ve sen yine o gün kan veriyorsun. Öğleden sonra hemşire arıyor kan sonucuna göre. İlaç dozu kullanma şeklin hepsi aynı gün belli oluyor ve başlıyorsun o gün iğneleri yapmaya.

Anladım canım Allah razı olsun.

Ben şuan kararsızım aslında. Haftaya perşembe kontrolüm var ama bu ay devam eder miyim. Yoksa embriyoları oradan alır mıyım bilemiyorum

Ben şuan kararsızım aslında. Haftaya perşembe kontrolüm var ama bu ay devam eder miyim. Yoksa embriyoları oradan alır mıyım bilemiyorum
Amin canım
Daha once transfer falan oldun mu? Kaç yumurtan var? Sıkıntı falan olmasın iyi araştır ona göre hareket et.

Amin canım
Daha once transfer falan oldun mu? Kaç yumurtan var? Sıkıntı falan olmasın iyi araştır ona göre hareket et.
Temmuz ayında oldum canım transfer. 8 yumurta toplanmıştı. Beş tanesi döllendi ikisi transfer edilmişti. Diğer üçü de bekletilip iki tanesi 6.günde donduruldu. Şimdi onlarla deneyeceğim

Sen daha önce başka tedavi denedin mi. Yoksa bu ilk mi olacak başka merkezlerle görüştün mü

Sen daha önce başka tedavi denedin mi. Yoksa bu ilk mi olacak başka merkezlerle görüştün mü
Görüştüm canım donasyon diyorlar genelde.ilk denemem olacak adetten falan kesildim tamamen bakalım ne olcak. İki tanesi transfer edildi demişsin sebep neyde tutmamis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…