Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Merhaba tavsiyemdır kimseye soylemıyın brbeklerınızı kotu göz olur göze gelırsın Allah korusun. Bolca dua et bebeklerine allahım esirgesin onları. Sag salım kucagınızda olsunlar ınsallah
Saklasın canım Allah razı olsun söylemeyelim demiştik ama akrabalar duydum hep

Saklasın canım Allah razı olsun söylemeyelim demiştik ama akrabalar duydum hep
Allahım esirgesin bebeklerini canım neden dedım bılıyomusum bende gecen yıl Mehmet hocada tedavi gordum 5.gun 2 embrıyo idi. 1i tutunda kese kalp atısı duyuldu kanama alanım yok kese sekli mukemmel hayırlı olsun dedı doktor
Biz o heyecanla herkese soyledık bebegım düştü cok üzüldüm fazla dillendirdık.ha belki farklı sorun vardı bilemedik ama insan iste nazarı da dusunmuyor degıl. O yuzden bidaha olursa kesınlıkle soyşemeyecegım dedım. Allah bebeklerini sag salım kucagında koysun bolca dua et bizlerede

Kesinlikle çok güzel söylemişsiniz bende çok inanırım çok korkarım o yüzden 3 aylık olana kadar düşünmüyorum kimseye sööylemeye inşallah olursa tabi Allahın izniyle. Çok geçmiş olsun sizede Rabbim tekrar yaşatsın o güzel duyguyu sağsalim kucağınıza alın bu sefer inşallah

Hep duamdasınız canım rabbim kimsenin kucagını bos bırakmasın 4 senelik evliyim herkes zaten bekliyordu ben bırıne söyledim o diğerine böyle gitti akrabalar duydu hep bende inanırım bol bol dua ediyorum inşallah kucagımada alabilirim sağlıklı. Bu şekilde çok geçmiş olsun sana da kuzum yeniden baslıyomusun

Allah razı olsun canım bende 4 yıllık evliyim. 4 kez yaptırdım 3.sü tutmuştu o da düştü 4. De Kasım ayında gittim Ankara dondurulmus 2 tane 5. Gün embrıyo su transfer edildi. Maalesef tutunamadılar. Son 3 tane kaldı dondurulmus kendıme zaman tanıdım uzunca bir sure denemek ıstemıyorum hakkımızda hayırlısı ınsallah

Amin canım Allahın dedıgı olur cumlemize rabbım sevincler yasatsın

Niye tutun amigolar mis canım bısey söylüyolarmı

Novaartta embriyoskop yani embriyoları kamerayla izleme sistemi kullanılıyor mu yoksa inkübatörden belli aralıklarla çıkarılıp İncelenip tekrar mı İnkübatör yerleştiriliyor

Novaartta embriyoskop yani embriyoları kamerayla izleme sistemi kullanılıyor mu yoksa inkübatörden belli aralıklarla çıkarılıp İncelenip tekrar mı İnkübatör yerleştiriliyor

Bende merak ediyorum onu aslında bir ara yok diye duymuştum canım ama yinede bi sormak lazım

Embriyoskop kullanılıyor. instagram sayfalarında da paylaşmışlar..embriyoglue, yani embriyo yapıştırma da uygulanıyor.

Çok sağol canım peki belirli bir ücret karşılığındadır herhalde dimi
Ücret karşılığı değil canım, son teknoloji olarak kullanılan bir cihaz oluyor bu. Onunla takip ediyorlar embriyolarımızı..

Ücret karşılığı değil canım, son teknoloji olarak kullanılan bir cihaz oluyor bu. Onunla takip ediyorlar embriyolarımızı..

Aa öylemi bilmiyordum bunu çok iyimiş çok teşekkürler bilgin için canım burda birisi yazmıştı embriyoskop ile izlemek için 1000 lira ücret istiyorlar diye şaşırdım hatta bende

Aa öylemi bilmiyordum bunu çok iyimiş çok teşekkürler bilgin için canım burda birisi yazmıştı embriyoskop ile izlemek için 1000 lira ücret istiyorlar diye şaşırdım hatta bende
Yok canım, sanmıyorum. Ben instagramda gördüğümde, genel olarak cihazın tanıtımını yapmışlar ve bu cihazın kullanıldığını yazmışlar. Yani genel kullanım için bu cihaz alınmış anladığım kadarıyla.

Dlk2606 canım sen adet oldun mu? Nisan.da başlayacaksın sen de benim gibi değil mi? Nisan.ın ilk günleri benim 2.reglim..geçen sene benim doğum günüm ve esimle de evlilik yıl dönümümüz olan 14 nisan.da başlamıştık uğur olsun diye. Kızıma hamile kaldım. Bu yıl yine aynı aya denk geliyor şansa bakın. İnş yine güzel bir netice olur.. İkinci günü gideceğiz sanırım merkeze, değil mi?

Evet canım bende gördüm şimdi instagramdaki paylaşımlarını büyük ihtimalle genel olarak kullanıyorlar baya açıklayıcı bir şekilde yazmışlar da :)

Yok canım mart ayını olduktan sonra Nisan daki adetimle gidecem inşallah. Bana yine adetin 2. günü gelirsin demişti ben yinede bi 10 gün öncesinden arar sorarım diye düşünüyorum. Ayy inanmıyorum ya canım benimm Allahım bu kezde o mutluluğu yaşatacak sana ve sağ salim kucağına alacaksın inşallah tesadüfe bak

İnş canım sana da güzel haberler olacak..çok ihtiyacımız var buna.. Aradığında bana da söyler misin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…