Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Ben, tedaviden önce kullanmaya başladım ve tedavi süresince de kullandım. Nutraxin ve nutrafarm ürün markaları..

Arkadaşlar ben bugün adet oldum,ama nova art kapandığı saate denk geldiği için arayıp randevu alamadım ,yarın da kapalı acaba pazartesi sabahtan arasam bana gün içinde randevu ayarlayabilirler mi?

Arkadaşlar ben bugün adet oldum,ama nova art kapandığı saate denk geldiği için arayıp randevu alamadım ,yarın da kapalı acaba pazartesi sabahtan arasam bana gün içinde randevu ayarlayabilirler mi?
Pzt sabah erkenden arayıp hemen gidin. Çünkü saat 10 gibi doktorlar çıkıyorlar, geciktirmeyin.

Randevu almadan gidin bakarlar

Arkadaşlar çok soru soruyorum lütfen kusura bakmayın. Bugün tahlil verdim ve başlayacağız tedaviye ama doktor klomen hap verdi ,aranızda hiç klomen ile tüp bebeğe başlayan var mı?

Arkadaşlar çok soru soruyorum lütfen kusura bakmayın. Bugün tahlil verdim ve başlayacağız tedaviye ama doktor klomen hap verdi ,aranızda hiç klomen ile tüp bebeğe başlayan var mı?
Soru soracağız elbette ki..yoksa bu sayfa neden var değil mi? Yumurtanız çok mu? Büyümesiyle ilgili bir sorun var mı? Doktor birşey söyledi mi?

Soru soracağız elbette ki..yoksa bu sayfa neden var değil mi? Yumurtanız çok mu? Büyümesiyle ilgili bir sorun var mı? Doktor birşey söyledi mi?
Doktoru hiç görmedim sabahki muayeneden sonra, kan alan bayan söyledi .benim yumurta rezervim azdı.fsh 9.92, e2 5 in altı, progesteron 0.05 çıkmış kan tahlilimde

Doktoru hiç görmedim sabahki muayeneden sonra, kan alan bayan söyledi .benim yumurta rezervim azdı.fsh 9.92, e2 5 in altı, progesteron 0.05 çıkmış kan tahlilimde
Benim de az yumurta rezervim..doktor bilgisi dahilinde söylemiştir muhakkak ki..iğne yerine klomen uygundur durumuna..klomen de ağızdan alınan, yumurta büyütücü ve çoğaltıcı bir ilaçtır. Doktorların sık verdikleri bir ilaçtır. Doktor bunu uygun görmüş olmalı çünkü her hastaya ayrı tedavi yapılıyor. Neyse ki başlanmış tedaviye..umarım çok güzel sonuçlar alırsın.

Çok teşekkür ediyorum ,Allah razı olsun senden, çok yardımcı oldun,inşallah ben de güzel haber için de paylaşım yaparım en kısa zamanda. Tekrar teşekkür ederim canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…