Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Canım inş sevindim, güzel olacak inş. Biliyorsun hassasım epeyce bu konuda. İyi olacak ben inanıyorum.

İnsallah. Ama bundan sonra bütün kontroller korkuyla geçecek allah yardımcımız olsun.bir de hareketli. Hissettikce uzulsem mi sevinsem mi bilemiyorum. Dua edin lütfen bizede
İnş sağlıkla doğar bebeciğin:) Allah yardımcınız olsun. Bu arada cinsiyeti ne:)

İnsallah. Ama bundan sonra bütün kontroller korkuyla geçecek allah yardımcımız olsun.bir de hareketli. Hissettikce uzulsem mi sevinsem mi bilemiyorum. Dua edin lütfen bizede
İnan seni çok iyi anlıyorum. O hislerin hepsini yaşadım. Hamile kalsam bende de ister istemez, kızımdan kalan tedirginlikler olacak, hep o varmış gibi hatırlayacağım ama durumumuz farklı. O senin karnında, onu hissediyorsun, canlı ve ciddi birşeyi yok. Buna sevinmelisin. O korkuları çıkar at içinden lütfen.

Allah hepimizin gönlü e gore versin inşallah. Hic kolay seylat yaşamıyoruz. Sabrin sonu selamet olur inşallah. Tüm dualarim seninle arkadasim

Merhaba kızlar ; novartta embriyo dondurma ve rahim dinlendirme ücreti neydi ?

Merhaba rahim dinlendirme ücreti de mi varmış onu bilmiyorum ama embriyo dondurma ücreti 1500 tl

Bahçeci de var canım 500tl fiyat listesinde yazıyor her merkez de olur diye düşündüm

Bahçeci de var canım 500tl fiyat listesinde yazıyor her merkez de olur diye düşündüm

Doğrudur canım burdada vardır belki ama ben bilmiyorum hiç konuşmadık öyle birşey burası zaten genelde herhangi bir kist vb. birsey görmezse taze transfer yapıyor rahim dinlendirme yapmıyor

Doğrudur canım burdada vardır belki ama ben bilmiyorum hiç konuşmadık öyle birşey burası zaten genelde herhangi bir kist vb. birsey görmezse taze transfer yapıyor rahim dinlendirme yapmıyor
Rahım dınlendırme neymıskı kuzum

Merhaba kızlar ; novartta embriyo dondurma ve rahim dinlendirme ücreti neydi ?
Geçen hafta opu yapıldı. Nisan.da dondurulmuş embriyo transfesim olacak. Benden sadece dondurma ücreti alındı. Rahim dinlendirme ücreti, hem de 500 TL.. Üzgünüm ama çok tuhaf geldi, Hiç duymadım.

Son düzenleme:
Geçen hafta opu yapıldı. Nisan.da dondurulmuş embriyo transfesim olacak. Benden sadece dondurma ücreti alındı. Rahim dinlendirme ücreti, hem de 500 TL.. Üzgünüm ama çok tuhaf geldi, Hiç duymadım.
Rahim kendi kendine dinlenmiyor mu:) niye para istemişler ki :)) bir kez daha anladım ki iyi ki nova arta gelmişim:)

Ben de hıc duymadım ayrı ıslemı oluyomus demekkı Allah razı olsun hocalardan odeme gıbı bı laf kesınlıkle duymuyosun
doğru söylüyorsun hiç para konuşmuyorlar zaten konuşsalar güven kaybolur heralde insan habire acaba bu işlemi para için mi yapıyor acaba bunu para için yapıyor yoksa gerekli mi diye kafayı yer . Ama bu arkadaş geçen sefer pco da rahim dinlendirme yapmak gerekiyor muş demişti yani doktoru direk öyle söylemiş pco lusun sen rahimdinlendirme olmak zorunda diye şimdi de para istediklerini duyunca açıkçası para almak için ben böyle bir şey söylediler diye aklıma geldi çünkü Mehmet hoca hormon değerlerine bakarak rahim dinlendirme yapacakmı yapmayacak mı karar veriyor bir sıkıntı yoksa zaten taze transfer oluyor

Rahım dınlendırme neymıskı kuzum

Valla canım bazı hastanelerde yapıyorlarmış bende şaşırdım tazen transfer yapmayınca 1 ay rahim dinlendiriyor bekletiyor bunun içinde ücret alıyorlar çok ilginç gerçekten ben birçok topikte okudum burda 800 Tl alan var ya yazık yani onlar resmen paraya dökmüş işi bizlerde veriyoruz yapıyoruz doktorlar ne derse Allah yardımcımız olsun hiç pişman değilim bu hastaneye geldiğim için çok memnunum bir kez daha memnun oldum sağolsunlar çok anlayışlılar

Gerçekten çok saçma..zaten keyfi bir işlem değil ki, belli mecburiyetler sebebiyle ve doktor kararıyla erteleniyor transferler. Kınıyorum bu uygulamayı parayla yapanları..

Gerçekten çok saçma..zaten keyfi bir işlem değil ki, belli mecburiyetler sebebiyle ve doktor kararıyla erteleniyor transferler. Kınıyorum bu uygulamayı parayla yapanları..

Kesinlikle aynı düşüncedeyim, ben geçen hafta gittiğimde 2 ay dinlen dedi sende toparlan rahmin dinlensin maddi açıdan da toparlanırsınız dedi hiç myle birşey bahsetmedi aksine bizi düşündü. Diğerlerinin böyle birşey yapması çok saçma.

Rahım dınlendırme tam olarak ne oluyor canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…