Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Dilek06 canım sımdı eczane aradı reçete yazılmış 600 kusur lıra gerı odeyeceklermıs bıze 1610 vermıstık sonra 400 lıralık daha almıstık

Canım benide aradı şimdi eczacı 1600 ödemiştik 1493 tutmuş raporla falan işte gerisini iade edecekler

Ben geçen sene 1500 TL Ödemiştim arkadaşlar şimdi de 1500 TL ödediklerini söylediler
Pardon dondurma için 1500 TL Ödemiştim transfer için 2500 ödedim ama zamlı fiyatı bu değil galiba çünkü şubatta zam gelecek diyorlar dı ben ocakta yaptırmıştım

Pardon dondurma için 1500 TL Ödemiştim transfer için 2500 ödedim ama zamlı fiyatı bu değil galiba çünkü şubatta zam gelecek diyorlar dı ben ocakta yaptırmıştım
Canım, biz bugün dondurma için ödeme yaptık 1500 TL, ilaçlara devlette 3 kez rapor çıkarılabiliyor. Benim 2.olacak..geçen yıl 800 TL ödemiştik raporlu. Bu yıl eşimden 400+400=800 TL aldılar, henüz hesaplaşmadık tedavim tam bitmedi, nisan.da transferim. Bir de bu tedavimde daha fazla iğne kullandım, geç uyarılma olduğu için. İnş tüm bu çabalarımız sonuçsuz kalmaz.

Anladım canım çok teşekkür ederim herşey dahil mi 2500 ödedin başka herhangi bir ücret ödedin mi ek olarak ilaç vs.

Allah yardımcınız olsun aminn inşallah güzel haberler yazarız hepimiz Allahın izniyle

Kızlar, dün bir embriyologla bugün de merkezin embriyoloğuyla görüştüm. Üzülüyordum biliyorsunuz 2 embriyom var biri 5 diğeri 8 hücreli acaba kalitesiz mi, geçen yıl 3 blast embriyom vardı neden böyle oldu diye..yumurtalar her adet döneminde uyarılmaya farklı tepki veriyorlarmış. embriyolarım iyi kalitedeymiş, yaşımdan ve embriyomun az olmasından dolayı 5.güne kadar götürmek istememişler. Embriyolarınız kalitesiz olsa kesinlikle dondurma yapmayız. İyi kalitedeler ama uzatmadan dondurmak zorundayız dedi. Aklınıza kötü birşey getirmeyin, zaten daha önce gebeliğiniz oluşmuş, umarım tekrar olacaktır dedi. Ayrıca, embriyolar çözülürken bazen yalnızca ℅1-2 oranında kayıp olabiliyormuş, talep olursa da çözüldükten sonra 5.güne dek de bekle te biliyorlar mis, bilginiz olsun.

Benimkilerde 5. gün embriyosu kaliteliler demişti Ahmet Hoca acaba kayıp olur mu ki çözülünce

Konus canım para hocada bıtıyo durumunu anlat rabbım yuzune baksın kucagını doldursun ınsallah
İnşallah yardımcı olur ben yardımcı olacağını düşünüyorum canım Allah'a şükür İnsanın halinden anlıyor. geçen sefer ben sormadan kendisi rapor çıkartmış benim haberim bile yoktu sekreteri söyledi rapor çıkarttık diye

Benım ıcın cıkartın dememıs sekreterıne ben sordum da oyle cıktı ama bıze ucret konusunda baya yardımcı oldu sagolsun çok merhametlı bırı bence allah razı olsun

Anladım canım çok teşekkür ederim herşey dahil mi 2500 ödedin başka herhangi bir ücret ödedin mi ek olarak ilaç vs.
Bana doğal siklus yaptığı için ben hiç ilaç kullanmadım sadece transferden bir hafta önce prog Están kullanmaya başladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…