Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

cok iyi olmus arastirmak istemesi. jel kalıntıları adetle atiliyo, bi olsan rahatlarsin aslında.

Arkadaşlar transferim yarın benı sizler anlarsınız 4. denemem LÜTFEN dua eder misiniz?

allahım emeklerimizi umutlarımızı boşa çıkarmasın . inşallah sağlıklı sıhhatli güzel bi evlat nasip eder rabbim size ve hepimize. inanın her duamda adını bile bilmediğim görmediğim insanlara dua ediyorum. çok iyi anlıyorum çünkü onları .sizi teselli edecek yada umutlandırcak birşey söylemek istemiorum çünkü bunu kendime bile yapamıyorum. siz daha zor aşamalrdan geçmissiniz ama yarın benimde ne olacagım belli değil :) ama rabbimin mucizesi hikmeti çok büyük ne olacagı bilemeyiz. kısacası iİNŞALLAH gönlünüze göre verir rabbim.

Süper olmuş. Seveplerin araştırılması fikri. O jel uyuz bişey. Bendende kahve siyah geliyo asabım bozuluyo. Geçenlerde leke gelmişti halen onun kalıntıları galiba

Kızlar acaip üşüyorum sizde böyle birşey varmı donuyorum ya resmen kuzenimde gamile o da öyle üşüyomuş neden olur acaba?

Ya birde kocam bana kokuyo ya insanın kocası kendine hiç kokar mı kokuyo işte acaip koku hassasiyeti var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…