Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Nasıl oluyo ödemeler falan biraz bahsedebilirmisin
cnm randevu alıyosun sekreterinden, hocaya muayene oluyosun. çıkınca karttan yada nakit 300(zam gelmediyse) ödüyosun. kan tahlillerini falan veriyor. ayda bir gidiliyor.

Nasıl oluyo bana biraz bilgi verebilirmisin
kanada bilgi vermis, ben de yazayim. ben de yaklasik 3 ay once gitmistim 300 odedim. yeri kolay internette de vardi. randevuyu onceden alirsan iyi olur her zaman sira bulunmuyo, belirli saatlerde orada oluyo çünkü doktor.

kanada bilgi vermis, ben de yazayim. ben de yaklasik 3 ay once gitmistim 300 odedim. yeri kolay internette de vardi. randevuyu onceden alirsan iyi olur her zaman sira bulunmuyo, belirli saatlerde orada oluyo çünkü doktor.
Ayın 26 sına aldım her gittiğimizde mi vercez 300 tl kan tahlillerini yine gazidemi vercez

Koru hastanesinin orada heralde

Ayın 26 sına aldım her gittiğimizde mi vercez 300 tl kan tahlillerini yine gazidemi vercez
ayda bir veriliyor diye biliyorum. korunun orada degil canim. konya yolundan ankara istikametine dogru giderken cetin emec bulvari Köprüsünu gecince sagda petrol ofisi var. onun oncesinden sanirim giriyorsun. oralarda. balgat yani. disi bol camli bina.

0652, canim kan tahlillerini bildigim kadariyla nerede istersen yaptirabiliyorsun ama gazide de verebilirsin. hoca oldugu icin yapilir orada da.

Merhabalar arkadaşlar uzun zmanadır takıp ediyordum ılk defa yazdım.Öncelikle tedavi olan yureği bebek hasreti ile yanan kardeşlerieme rabbim tez zamanda sağlıklı ve hayırlı evlat nasip etsin. Gebe olan kardeşlerimede rabbim kucaklarına almayıda nasip etsin İnşallah.. Bende novaart a başladım cok umudum yok 4 demem olcak

İnşallah canım, amin. hayırlı olsun tedavin. inşallah bu defa mutlu son olur.

İnşallah olur, çok doğru bir yer ve drlar seçmişsiniz. Ben yıllardır ahmet, mehmet hocalarda neler neler gördüm, ne ümitsiz insanlar bebekle döndüler. Önce pozitif düşünün. Allah var, umut var. Nickiniz bile çok karamsar

Amin canım amin sakın karamsar olma inşallah herşey yolunda gider bu sefer pozitif ol:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…