Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Benim eşim sen nereyi istersen orda olur tüp bebek dedi ama biz zaten çok zor parayı toparlıyoruz hani bu şekilde biraz kaba davranılması beni açıkçası soğuttu. Sizlere sormuştum paraya önem vermeyen bir merkez dediniz ancak bugün gördümki sineğin yağından bile fayda sağlamaya çalışan bir merkez. 2 doktorda çok iyi onlarla ilgili zaten bir sözüm yok . Ancak takdir edersiniz ki bu paraları zaten nerde ödersek ödeyelim iyi doktorlar buluruz. Bizi oraya hayrına kabul etmediler.Ben zaten aşılama orda oldum kan için benden para istediler benim yanımda para olmayabilirdi hiç aklıma gelmedi inananın para isteyecekleri. Hemşireler çok kaba bir iğne yapmalarını istedim geçen gün yoğunum dedi attı beni. Kızlar kusura bakmayın ama parada kolay kazanılmıyor orası devlet hastanesi yoğunluğunda olmuş bizi sürekli unutuyorlar ben gidip bizim randevumuz vardı acaba biziz atladınızmı diyorum çağırsınlar içeri diye. Bukadar hasta kabul etmeyebilirler oturacak yer yoktu kızlar ayakta bekledik aşılama günü.

Evet vala haklısın o konuda sonuna kadar..keşke orda tepkini koysaydın, aşılama için 1000 lira almayı biliyosunuz bi tahlili yapamıyomusunuz filan deseydin.Ben her türlü sıkıntımda tepkimi koyuyom artık gerçketen,dediğin gibi sokaktan toplanmıyo bu paralar, hepimiz aybaşındaki maaşımıza bakıyoz, sabancının kızlar çocukları değiliz. bide dedğim gibi merkez son aylarda böyle sıkıntılı yaa ben nisanda gittim ilk aşılamada çok memnundum , değiştiler..Bizde oturacak yer bulamıyoz gidince , ama ona çok takılamıyom çünkü düşünsene herkesin işi günlü bugün olmazsa yarın yaparız denilecek bi tedavi değil, ve herkes hocalara güvendiği için gelmek istiyor almasalar da olmaz, beni yoğunluktan ötürü kabul etmeseler örneğin yıkılrıdım.. ama ilgi ayrı bişi , net açık kafamızda soru işareti bırakmıcak şekilde bilgi alabilmeliyiz tabiki. Sen kafaya koyduysan iyi araştr canım ankarada mı oturyodun sen? ona göre bende bakim bi yorumlara filan hocalrla iilgili

Bukadar hastanın altından kalkamıyorlar organize açısından bu ortada.Ortada kızlar dönüyor ama boş hepsi. 9 randevusunu 10 da hala almıyorlar beni unuttunuzmu diyorum aa evet hemen alıyoruz diyorlar. Ben kan tahliline niye para aldınız diye kavga etmem sadece bunu referans kabul ederim . Paragöz merkez mi sorusuna artık benim cevabım var. Biraz araştırayım bakalım diğer yerleri. Hayırlısı

Devlet hastanelerinde tüp bebek aşılama vs yapılmıyo mu yoksa daha iyi olduğu için mi burayı tercih ettiniz

canım haklsın da bnm dr ahmet bey ya muayeneye gidiyorum yumurtaşların şu durumda işte bu kdr büyümesini bekjlicez işte ilacı iyi tepki vermiş falan filan kuracğı bi kaç cümle beni rahatlatcak ama yok şu gün tekrra gel tek sölediği bu bn soruyorum bazı şeyleri ya onun dışında cidden bi sıkıntı yaşamadım bi de dediğin gbi az paralar harcanmıyor devlette bedava olan aşılama burda bin tl tüp bebek 6 katı yani

Devlet hastanelerinde tüp bebek aşılama vs yapılmıyo mu yoksa daha iyi olduğu için mi burayı tercih ettiniz
devlettede yapılıyor ama özel daha iyi ilgi alaka takip olur diye ben tercih ettim .

evet cidden biz bayramın 2.günü gittik sanki normal bi günmüş gibi okdr kalabalıktı ki analatamam yani dr bi odadan diğer odaya giriyor kelle hesabı gibi

Kızlar herkese merhaba , yarından itibaren başka bir yerde tüp bebek tedavime başlıyorum . O yüzden artık bu sayfada olmayacağım . Hepinize sevgilerimi sunarım , hakkınızı helal edin

Kızlar herkese merhaba , yarından itibaren başka bir yerde tüp bebek tedavime başlıyorum . O yüzden artık bu sayfada olmayacağım . Hepinize sevgilerimi sunarım , hakkınızı helal edin
Canım her şey istediğin gibi olsun, bebisin tez zamanda gelsin, dualarim seninle.., sevgiler

Hakkinda hayirlisi olsun canim :) hangi merkeze gideceksin karar verdin mi

Ne cabuk karar verdin MK128 :) nereye baslican bizede soyle bizde inceleyelim , Neye istinaden tercih yaptın? Yanlis karar vermeuelim bizde ya. Senin sonuç çıktımi bu arada

Ne cabuk karar verdin MK128 :) nereye baslican bizede soyle bizde inceleyelim , Neye istinaden tercih yaptın? Yanlis karar vermeuelim bizde ya. Senin sonuç çıktımi bu arada
Bitanem cumartesi günü özel bir hastanede kanda negatif sonucumu aldım zaten o günden beri düşünüyorum :) yarın özel bir muaynanede görüşmem var detaylar yarın şekillenecek . Bir çok merkez düşündüm anatolia , geneart ve benzeri ancak kalabalık merkez istemediğime karar verdim .

Iyi Sen bi git yarin bakalim bizede haber ver ama gitme burdan ya merak ederim ben seni bize durumla ilgili haber ver hamile kaldigini surecini filan irtibatı kopormayaim

Iyi Sen bi git yarin bakalim bizede haber ver ama gitme burdan ya merak ederim ben seni bize durumla ilgili haber ver hamile kaldigini surecini filan irtibatı kopormayaim
Saol Canım benim ama artık gündemlerimiz farklı olur o yüzden özelden özleyenler mesaj atar :) çooook öpüyorum .

Canim cogu zaman yasadigim duygularima tercuman olmussun...isbyerinde 45 yasindanbir agabeyimiz var esi de 43 yasindaymis kadin hamile...yine tek tuplu bir arkadas vardi o da hamileymis....bunlarinduydukca bazen ayrica uzuluyorum

thorbank arkadasim sen nasilsin uzun zamandr yazmiyosunuz sanki toparlanabildin mi ne yapcagina karar verdin mi sonrasi icin?? Dun gece yataga girdim aklima sen geldin inanki. Rabbim hepimizin yuzunu guldursun
Canim suan birsey yapmiyorum yapacak gucumuzde kalmadi..tup bebek felaketinin maddi manevi enkazini atmaya calisiyorum...ama merkezleri de arastirmiyor degilim...belki son kez sisli memorial de denerim...
Cookj tesekkur ederim...ilgin icin bende sik sik girip yeni baslayacak arkadaslara moral olsun diye yaziyorum ve diger arkdaslarimi takip ediyorum....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…