Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

arkdaşlar kimsenn hamile kalamsı bzizim suçumuz değil hamile kalamamızda bizim suçumuz değil inanaın bnm içşnde çok zor yengem ve ablam 2çocukalrına hamile ben başkalarından öğrenyorum ban üzülğrğm die sölemiyolar arkadfaşım üç aylık evli iki aylık hamile başka bi arkdaşım da tam benle tedaviye başlıcaktı hamile kaldı süpriz bi şekilde yani bu ve bunun gbi bi sürü şey satyabilirim hayatımızdam kimseyi çıkaramayız en öenmlisini söleyim çocuk servisinde hemşireyin hergün onca çocuğa bakıyorum ne salak kadınların ne güzel çocukları var anlatamam yani ben hep çocuklarlayım ama bana hala anne dien bi çocuk yok :KK43:....

arkdaşlar kimsenn hamile kalamsı bzizim suçumuz değil hamile kalamamızda bizim suçumuz değil inanaın bnm içşnde çok zor yengem ve ablam 2çocukalrına hamile ben başkalarından öğrenyorum ban üzülğrğm die sölemiyolar arkadfaşım üç aylık evli iki aylık hamile başka bi arkdaşım da tam benle tedaviye başlıcaktı hamile kaldı süpriz bi şekilde yani bu ve bunun gbi bi sürü şey satyabilirim hayatımızdam kimseyi çıkaramayız en öenmlisini söleyim çocuk servisinde hemşireyin hergün onca çocuğa bakıyorum ne salak kadınların ne güzel çocukları var anlatamam yani ben hep çocuklarlayım ama bana hala anne dien bi çocuk yok :KK43:....
Kıyamam ya inşAllah senin peşinden anneeeee diye koşan evlatların olur.

Kıyamam ya inşAllah senin peşinden anneeeee diye koşan evlatların olur.
inaşşallah inanın dua ederken ben ve bnnm gbi içi yanan tüm kadınalra bu güzel duyguları yaşat diorum rabbime tek tesellim eşimle ailesiyle aramız çok iyi bu da bizim evliliğimizin imtihanı ddie düşünüp sabrediyorum elimden geleniş yapıyorum napalım ölüm mü var ucunda ya

Bir yanlışlık mi oldu acaba benden almadılar, hemde iki kere kan testi yaptılar. ...
Ben aşılama oldum sen tüp bebek diyedir belki . Zaten kanı alan hemşireden tut kapıda duranlara kadar hiç birini sevmiyorum . Hepsi bence çok kabalar.

inaşşallah inanın dua ederken ben ve bnnm gbi içi yanan tüm kadınalra bu güzel duyguları yaşat diorum rabbime tek tesellim eşimle ailesiyle aramız çok iyi bu da bizim evliliğimizin imtihanı ddie düşünüp sabrediyorum elimden geleniş yapıyorum napalım ölüm mü var ucunda ya
Senin isinde zormus be canimm.. ahh sllahim aghh ne zor bizim durumumuz."ben insanlarin anlayissizligina sinir oluyorum kimse anlamiyo yasamiyan bilmiyo bunlari.. Biz maddi manevi zor seyler yasiyoruz ama bol bol dua etmek lazim rabbim ol derse olur..

thorbank arkadasim sen nasilsin uzun zamandr yazmiyosunuz sanki toparlanabildin mi ne yapcagina karar verdin mi sonrasi icin?? Dun gece yataga girdim aklima sen geldin inanki. Rabbim hepimizin yuzunu guldursun

senn kaçıncı günündü novaartta mı verdin kanı bide neden ümitsizliğe kapılıuosun yapma böel
Cumartesi günü özel hastanede verdim negatifti bugün novaartta verdim hatta benden 35 tl aldılar çok yadırgadım aşılama için zaten ödeme yaptık . Değişmemiştir diye düşünüyorum cumartesiden salıya.

Cumartesi günü özel hastanede verdim negatifti bugün novaartta verdim hatta benden 35 tl aldılar çok yadırgadım aşılama için zaten ödeme yaptık . Değişmemiştir diye düşünüyorum cumartesiden salıya.
inanmıyorum kan testi için para mı aldılar bide altı üstü hcg sadce zaten bakma zorundalar bi zahmet bnde bu kliniği anlamıyorum çok paragöz deiller diyodum zaten kanlar gazide çalışılıyor neyin parasıysa bu bn zaten gidip vermeyi düşünmüyodum burda devlet hastanesinde vercem hemşireyim o kolay

inanmıyorum kan testi için para mı aldılar bide altı üstü hcg sadce zaten bakma zorundalar bi zahmet bnde bu kliniği anlamıyorum çok paragöz deiller diyodum zaten kanlar gazide çalışılıyor neyin parasıysa bu bn zaten gidip vermeyi düşünmüyodum burda devlet hastanesinde vercem hemşireyim o kolay
bende çok sinirlendim . Aşılama için nakit ellerine saydık bana illa gel 6 ekimde dediler ayıp olmasın diye gittim. Ben cumartesi günü özelde kan verdim para ödedim ama bunu bilerek gittim . Novaarta bu küçük hesaplar hiç yakışmadı. Kanı alan genç hemşire çok kaba bir kere iğne vurmasını istemişitim yumurta büyütmek için tek bir iğne yapmadı . Kızlar tüp bebek için merkezimi değiştirmeyi düşünüyorum.

bende çok sinirlendim . Aşılama için nakit ellerine saydık bana illa gel 6 ekimde dediler ayıp olmasın diye gittim. Ben cumartesi günü özelde kan verdim para ödedim ama bunu bilerek gittim . Novaarta bu küçük hesaplar hiç yakışmadı. Kanı alan genç hemşire çok kaba bir kere iğne vurmasını istemişitim yumurta büyütmek için tek bir iğne yapmadı . Kızlar tüp bebek için merkezimi değiştirmeyi düşünüyorum.
cnm bnde çok kararsızım tutmazsa bnde tüp bebek denicem ama novaartta olmasını istemem ilaca rapor çıkartıyor iş için rahatca raporumu hazırlıyor bunlarla uğraşmmadım ilacım ayağıma geliyor ha doktordan yani ahmet beyden memnun musun desen emin değilim adam sadce bakıyor ve sonraki tarihi sölüyor sormasam ağzını açıpda bi açıklama yapmıyor iyimi kötümü hiç bişey demiyor bnm gibi düşünenler var mı???

cnm bnde çok kararsızım tutmazsa bnde tüp bebek denicem ama novaartta olmasını istemem ilaca rapor çıkartıyor iş için rahatca raporumu hazırlıyor bunlarla uğraşmmadım ilacım ayağıma geliyor ha drundan memnun musun desen emin değilim adam sadce bakıyor ve sonraki tarihi sölüyor sormasam ağzını açıpda bi açıklama yapmıyor iyimi kötümü hiç bişey demiyor bnm gibi düşünenler var mı???
ilaç tamam ayağına geliyor labratuar olması iyi hocalarda iyi . Ama hemşireler kapıdaki kızlar falan çok sinir bozucu. Aşılama günü eşim kavga etti 8 de gittik eşimi 10 da aldılar sperme eşim çok gerildi. bide tam sperm odasına giderken hemşire içerde fazla kalmayın sıra var dedi. Ben zaten içeri girmem eşimle kapıda beklerim ama öyle bir dediki sanki bizim evimiz yok biz orda ilişkiye giricez. Yemin ederim eşim 1 dakikada çıktı gitti.

ilaç tamam ayağına geliyor labratuar olması iyi hocalarda iyi . Ama hemşireler kapıdaki kızlar falan çok sinir bozucu. Aşılama günü eşim kavga etti 8 de gittik eşimi 10 da aldılar sperme eşim çok gerildi. bide tam sperm odasına giderken hemşire içerde fazla kalmayın sıra var dedi. Ben zaten içeri girmem eşimle kapıda beklerim ama öyle bir dediki sanki bizim evimiz yok biz orda ilişkiye giricez. Yemin ederim eşim 1 dakikada çıktı gitti.
canım biz böle bi sorun yaşamdık çok şükür ama hiç hoş olmamışorda örnek vermek erekek için zaten çok güç bişey bide böle kötü davranması olmamış bna bakan hemşireler cidden çok iyiydi kaç kere gelip içeri açıklma yaptılar

canım biz böle bi sorun yaşamdık çok şükür ama hiç hoş olmamışorda örnek vermek erekek için zaten çok güç bişey bide böle kötü davranması olmamış bna bakan hemşireler cidden çok iyiydi kaç kere gelip içeri açıklma yaptılar
Hakkımızda hayırlısı olsun tüp bebek için başka bir merkez araştırmam lazım sanırım .

Kızlar iyi düşünün tabi merkez değişikliği konusunu.Tüp bebeğe tek merkezde devam etmek lazım sonrasında çünkü zaten çok masraflı bi tedavi her seferinde aynı tutarlar ödenmesi çok güç olur.Çok iyi araştırmak lazım.Başka yerlerin farklı olacağı konusunda kesin bilgimiz yokki.Bende bi ara düşündüm beni de sinir eden bi kaç mevzu olmuştu çünkü.ama baktım mehmet hocaya güveniyorum işinde gerçketn uzman göz yummaya karar verdim bazı şeylere şimdilik.İlk zamanlarda merkez çok daha iyiydi gibi geliyor bana , sanki biraz para tatlı mı geldi , aşırı yoğunluktan mı nedir bi devlet hastanesine benzemeye başladı.Aslında şikayetlerimizi dile getirmeliyiz.Biz her türlü destek ve ilgi ihtiyacımız karşılansın diye bir ton para döküyoz oaraya yoksa devlet hastenelerinde, ünv. hastaneleri en az bu hocalar iyi doktorlar var.
Sonuçta günde yüzlerce kez aynı işlemleri yapan daha fazla tecrübeli olur.Bazı devlet doktorları, özellikle ankaradakiler zaten kalbur üstü doktorlar.Ama ne var ki devlet hastaneleri zaten stresle baş etmeye çalıştığımız bu sorunumuzun çözümü için uygun yerler değil.Çünkü oraya git buraya git , prosedür, ilgisiz davranışlar, nasılsa devlet memurum mantığıyla ilgisiz,sert doktor ve hemşire tutumları var ve bunlrı çekecek hiççç halimiz yok.Bu yüzden ne şekilde bu paraları toplayıp biriktirip bu merkezi tercih ettik onlarda böle davranırsa olmaz yani. Müşteri kaybederler. Örneğin MK128 MK128 sana yaptıkları gerçekten çok çok ayıp, yakışmamış hiç.Benide soğuttu yani..

X