normal mi yardımcı olur musunuz

leaps

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2024
15
2
20
ben 1 ay önce erkek arkadaşımla sürtünme yokuyla ilişkiye girdim aslında korkmam gereken bir şey olmadı ama yine korktuk ve ella kullandım kullandıktan 2 saat sonra iki kez gelen pembe bir kanama oldu aonea geçti ayın 10 unda adet oldum nırmalde 6 gün süren adetim 5 gün sürdü ve rengi bence koyuydu normal mi acaba internette regl olsan bile ihtimal var deniyor

kullanmayın be su ilacı. sürtünerek hamile kaldım diyen kim onu bi bulsam çok fena olacak. sürtünmeyin.. kukunuza yazık be

kullanmayın be su ilacı. sürtünerek hamile kaldım diyen kim onu bi bulsam çok fena olacak. sürtünmeyin.. kukunuza yazık be
tam sürtünme bile sayılmwzdı ben psikolojik olarak takıntılı daveandığım için hormonlaeımı oynattım sanırım ama regl oldum umarım sorun cıkmaz

tam sürtünme bile sayılmwzdı ben psikolojik olarak takıntılı daveandığım için hormonlaeımı oynattım sanırım ama regl oldum umarım sorun cıkmaz
bi kaç ay reglinde düzensizlik yasayabilirsin. sıkma canını. ama içme de bir daha. sevismenin basında korunun ya.. yazık valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…