Normal Doğum mu? Sezaryan mı? (Anket)

Normal doğum mu, sezaryan mı?***ANKET!!!

• Ankete Katılan
    52
Ş

şeker kız kendi

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi şeker kız kendi
Biliyorum bu konu ile ilgili bir başlığımız var ama aramızdaki oranı bilemk istiyorum :))

ilk ben yanıtlayayım.
kesinlikle normal doğum ama ben kesinlikle sezeryan

ilk ben yanıtlayayım.
kesinlikle normal doğum ama ben kesinlikle sezeryan
teşekkürler... ankette oy kullanırsan daha sağlıklı bir sonuç alırız. Yapacağın doğum şekli işaretle...a.s.

aksi bi durum olmazsa normal dogum yapmak istiyorum ama çooook da korkuyorum. allah yardımcımız olsun.

ben de normal dogum dusunuyorum cunku bi terslik olmadigi surece herseyin dogali en iyisi ben ce....;;;

annemiz,ananemiz,babnnemiz ve daha bir çok anamız normal doğurmuş.kesinlikle normal doğumm.a.s.

bende yapmış olarak fikrimi söyleyim hep normal doğumda korkardım ama sağlıklı olduğunu bilirdim...
8. ayımda sağlık sorunlarım nedeniyle sezeryanla doğum yaptım...
dr um kendi girdi doğumuma onun rahatlığı belki öncesi ve sonrası hiçbir sorun yaşamadım...
Allah yardımcısı olsun doğum yapacakların...

tabiki normal doğum.bir anne olarak bunu yaşadığım için mutluyum ve bütün anne adaylarına önerrim .tabi bir sağlık sorunu yoksa.bebeğin nasıl doğduğunu görüyorsun ve ilk ağlayışını sesini duyuyorsun bu çok ayrı bir duygu bütün anne adyların bunu yaşamasını isterim.

epiduralli normal dogum yaşayacagım inşallahh.. normal dogumu tavsiye ederim..

Normal doğum dedim ama hayırlısı.normal istiyorum bi aksilik çıkmassa...
ikisindende korkuyorum:1no2:
Allah yardımcımız olsun...

son anda bi şi çıkmazsa normal doğum istiyorum ve uygunsa tabii epiduralli..sezeryandan çok daha iyi diye düşünüyorum normal doğumu.hem anne hem bebek için..

sezeryan olucam mecburen çünkü ilk doğumumda çok istememe ve de 26 saat sancı çekmeme rağmen açılma çok az olduğu için sezeryan oldum. şimdi de mecbur aynı yöntem uygulanacak ama herşey normal olursa tabi normal doğum en sağlıklısı

helen'e katılıyorum
normal de sezeryan da bir doğum şeklidir...
ve tercih meselesidir,isteyen normal dogurur isteyen sezeryan...
ayrıca spinal sezeryanda da o anı dakkası dakkasına yaşıyorsun zaten

Evet Bende Helene Katiliyorum Ikiside Bir Doğum şeklidir Ve Istiyen Istediğinni Tercih Edebilir Sezeryanla Doğum Yapan Doğurmamişmi Oluyo Yani çok Saçma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…