Normal doğum dikişleri

Hasretyolcu678

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2022
15
8
23
Herkese hayırlı günler dilerim kizlar ben 28 gün önce normal doğum yaptım doğumda enfeksiyon kaptım ve vajinam ödem topladi 11 gün hastanede Kaldım doktorum beni tekrar doğumhaneye alıp o ödemi boşalttı ve bı kısmını açık bıraktı dikis atmadı açık bıraktigi kısım çok ağrı yapior ve dikislerim sızlıyor randavu bulamadigimdan dolayı hastaneye gidemiyorum özel hastaneye de gidecek durumum yok bu durumu yaşayan veya nasl iglesir ne zaman iglesir ne için böyle olduğunu bilen varsa yorumlarmi

Merhaba öncelikle çok geçmiş olsun sakın ihmal etme enfeksiyonun eğer bağırsağına doğru yol oluşturursa fistül yolu oluşurki bu çok daha iyileşmesi tedavisi zor bir süreç.Amacım seni asla korkutmak değil ama ihmal etmemek.Hatta konuyla ilgili araştırma yaparsan Rektovajinal fistül diye doktorlara da almaları gereken önlemleri bildirirsin.Çok çok geçmiş olsun dilerim sorunsuz iyileşirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…