Aile Planlaması Normal akıntı mı yoksa yerleşme kanaması mı?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

0gizlikullanici01

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2018
5
0
26
Merhabalar. 10 temmuz ile 16 temmuz arasında erkek arkadaşımla birkaç kez korunmasız cinsel ilişkiye girdik. Ama içe boşalma gibi bir durum olmadı. 17 temmuzda Ella içtim. 20 temmuzda koyu kırmızı akıntım oldu. Az degil ama adet kanaması kadar çok değil. Gecesine soğan kaynatıp içtim ve sabah akıntı çoktu ama bu 2 gündür adet renginde damla damla akıntı var. Bir önceki adetim 2-3 temmuz gibi bitmişti yani adetime daha 1 hafta kadar var sizce bu akıntının sebebi
Ertesi gün hapı yüzünden mi?
Adetim yaklaştığı için mi?
Yoksa bir yerleşme kanaması mıdır?

yerleşme olduğunu sanmıyorum bosalma olmadıysa nasıl gebelik oluşucak canım hapla alakalı olabilir

Boşalma olmasa da geri çekme yöntemi çok riskli diye biliyorum. Akıntım hala bazen artıp bazen azalarak devam ediyor.
sanmıyorum canım gebelik öyle kolay hemen olan birşey değil ki bizler istediğimiz halde aylardır yıllardır uğraşıyoruz gebelik olduğunu sanmıyorum ama için rahat değilse günün geçince kan testi yaptır

Haklısınız dusuk bir ihtimal ancak daha önce de ella içmiştim böyle bi yan etkisi olmamıştı. Bu yerleşme kanaması denen şeye çok uyuyor o yüzden tedirginim. Internette çok arastirdim sanırım normal adet günümü bekleyeceğim

Normalde bu günlerde adet olmam gerekiyor(27-31 temmuz arası) . Akıntı 20 temmuzdan beri azalıyordu bu aralar arttı. Adet renginde. Gebelikten çok şüpheleniyorum ne yapmam gerekiyor yardımcı olun eczanedeki gebelik testi kesin sonuç ne zaman verir?

Erken gebelik testi alırsanız, yüksek oranda doğru sonuç verir.

Forumu okuyorum bazıları aynı şikayetlerle hamile kalmış. Birisi ella ictigi halde ilk ay adet olmuş 2. ay hamile kalmış. Benim de iliskim sanirim tam yumurtlama donemine denk geliyor offf

Forumu okuyorum bazıları aynı şikayetlerle hamile kalmış. Birisi ella ictigi halde ilk ay adet olmuş 2. ay hamile kalmış. Benim de iliskim sanirim tam yumurtlama donemine denk geliyor offf
Ella içip hamile kalanlardan biri benim.
Ama akıntı meselesini hiç anlamam ya da ben fizyolojik olarak zaten akıntı yaşayan biri olduğum için farkı göremiyorum.
Yerleşme kanaması denen şeyi iki hamileliğimde de yaşamadım, herkeste olacak diye bir kaide yok.
Lütfen ilişkinizde temkinli olum.
Bir değil birkaç korunma yolu seçin ki olumsıx bir durum yaşanmasın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…