Aile Planlaması norlevo

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Asrindeniz123

asrın denizin annesiyim
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2014
156
44
32
arkadslar ben nisan ayının 25 inde regl oldum 1 mayısta bitti 3 mayısta nişanlımla ilişkiye grdik kondom yırtıldı 45 dk snra hemen norlevo içtim ikisini birden ve kanama falan olmadı sadece dün mide bulantısı bas dönmesi oldu sizce neapmam lazım içimiz rahat deil hamilelik durumu varsa düğünümüzü öne alıcaz nekadar zorlansakta yapcaz artık test yaptırsam suanki nekadr geçerli olur net bişeye ulaşabilirmiyiz varmı yokmu bebiş yardım lütfen:26:

Su an çıkmaz ayın 13-14ü gibi kan testinde çıkar bence ama yoktur hamilelik riskli dönem değil

Su an çıkmaz ayın 13-14ü gibi kan testinde çıkar bence ama yoktur hamilelik riskli dönem değil

inşallah dediğiniz gibi olur suan hazır deiliz çünkü .hemen 45 dk da içtim haplarıı ben ikisini.döllenmeyi önlüyo değilmi bu ilaç? kondom yırtıldığından dolayı içime spermin % 100 gitti diebilirim yani çünkü yırtıldığının farkına varamadık

Son düzenleme:

Canım yumurtlama dönemin değil yani yumurtan çatlamamış. Bu ilaç full progestoron o da yumurtanın çatlamasını geciktiricek spermlerde ölüyor zaten o süre içinde hiç bişey olmaz ama lütfen düzenli bi doğum kontrol yöntemine başla.

peki çok teşekkür ederim tavsiyenize kesinlikle uyacağım :)

bnde kahveringi kanama oldu normalmi çok tedirginim

Birşey olmaz ilacı doğru kullanmışsınız ve yumurtlama döneminiz değil

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…