Aile Planlaması norlevo kullanımı ve fişleme !

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

shree

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2011
11
0
merhaba arkadaşlar;
norlevo kullandım.3 gün sonra da adet gördüm.şüphe bu ya içim içimi yedi acaba hamile miyim diye.norlevoyu ilişkiden 13 saat sonra aldım.dediğim gibi 3 gün sonrada adet oldum.adet bittikten sonra nedense ara ara bulantım ve karın ağrım oldu.eczaneden gebelik testi aldım sonuç negatif çıktı.devlet hastanesinde tahlil yaptırmak istiyorum ancak şu fişleme olayı gerçek mi deil mi bilemedim.giden varsa ya da böyle birşeyden haberi olan bana yardımcı olabilir mi

nasıl yanı saka mı bu ne dıye fişliyorlarmış ?

sanırım babanın üstüne kayıtlıysa sigortan babana haber veriyorlarmış, medyadan burdan okuduklarımdan falan anladığım bu benim. ama bence gitmene hiç gerek yok, ben burdan vereyim sana müjdeli haberi, hamile değilsin. gerçekten o kadar düşük bir ihtimal ki hamile olman. hem regl olmuşsun hem de evde yaptığın testte negatif çıkmış, fazla zorlamaya gerek yok bence.

valla sıkıntı yaptım canım.karın agrısı ve ara ara bulantı çekince..kimisi yalan diyo kimisi ise var diyo.acaba başına gelen oldu mu hiç ??

kan testinin eczanedekinden çok da bir farkı yok. sigortan senin üzerine mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…