Aile Planlaması Norlevo kullananlar bakar mısınız?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Canım sen yanlış anlamissin hapi içtikten sonra kanama olması falan gerekmiyor olabilirde ama şart değil normal adet zamanında olman gerekiyor.

norlevo kullandıktan 8 9 gün sonra adet oldum. karnım normalde cok agrır ama hic agrımadı. simdi 9. gün. hala adetim devam ediyor fakat kahverengi şeklinde ve kasık ağrılarım var. nedeni nedir bilen var mı? adet olduktan sonra gebelik riski hala var mıdır?

merhaba arkadaşlar ben geçen ay adetimin ilk günü belara adlı doğum kontrol hapını kullanmaya başladım ve düzenli olarak kullandım fakat son 4 hap ile birlikte üst solunum yolları enfeksiyonu nedeniyle amoksisilin içerikli bir ilaç kullandım bu sırada doğum kontrol hapı bitti 7 günlük ara verdim adetimin 5. günü 2. kutuya başladım.başladıktan 3 gün sonra antibiyotiğin belaranın koruyuculuk etkisini azalttığından habersiz korunmasız bir ilişki yaşadım ve içeriye boşalma oldu.ertesi gün tesadüfen belaranın etkisini azalttığını öğrendim ve ilişkiden 19 saat sonra norlevo kullandım.sizce gebelik riski var mıdır?tek umudum norlevoyu ilk 24 saat içinde almış olmam ve ilişkinin yüksek doğurganlık günlerime denk gelmemesi

kızlar norlevo kullandıktan 10 gün sonra adetim basladı ve 17 gün oldu hala devam ediyor. normal midir? acil cevap lütfen.

kızlar norlevo kullandıktan 10 gün sonra adetim basladı ve 17 gün oldu hala devam ediyor. normal midir? acil cevap lütfen.

yanlış anlamadıysam 17 gündür regl oluyorsunuz.
norlevo insanın dengesini alt üst edebilen bir ilaç. normal olabilir belki ama bir doktora veya eczacıya danışsanız iyi olur bence. 17 gün az bir süre değil.
umarım ciddi bir şey değildir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…