Aile Planlaması Norlevo Ertesi Gün Hapı Kullanan Var mı?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

rzme

öpmeye kıyamadığım.....
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2008
4.440
23
36

9 hazıranda reglım bıttı.

17 hazıranda ilk defa norlevo hapı almak zorunda kaldım.

2 temmuzda regl olmam gerekıyordu hala olmadım.

yanı 6 gun geçtı.

hamılemıyımdır?

genelde herkesde erken regl yapmış ama ben hala olmadım.

hap yuzunden geç olmuşumdur dıyede düşünüyorum..

hıç aynı durumu yaşayan varmı?

test yapsammı?

Son düzenleme:
arkadasım bu konuyla alakalı bıryıgın konu acılıyor bu hapın adetı ben hep gecıktırdıgını okudum eger hapı ılıskıden sonrakı 72 saat ııcnde ıctıysen sorun olacagını sanmıyorum yoksa bır test yapıver zaten 12 saat arayla alınması gereklıymıs sanırım 2 adet öyle yazıyomus kutusunda öyle yaptınsa no problem

canım geçen ay bende norlevo içmek zorunda kaldım.kondom yırtılmış ama farletmedik... ertesi gün norlevo içtim.kutuda 2 tane var.ikisini bi anda içiyosun.bu hap vücuda hormon yüklüyo.aradan 8 10 gün geçti ve hastalandım.normal kanama değilde topak tpopak kan pıhtısı geldi.karın ağrısından duramadım 10 gün boyunca.bacaklarımda uyuşmalar oldu.hastayken betahcg yaptırdım.negatif çıktı.hemen spiral taktırdım bende:))).şimdi halen korkuyorum varmı acaba bişey diye ama yok.merak etme bişi yoktur:)))

herkese meraba!!

son adetim 1ağustosta bitti,11ağustosta nişanlımla ilişkiye girdim 1saat içinde norlevoyu kullandım,dün yani ayın 13ünde ufak leke şeklinde kanamam oldu ama sadece bir kere şu anda hiç bişeyim yok,okuduğum kadarıyla bazılarında yan etki yapıyormuş bende sadece hafif bir başağrısı yaptı.norlevoyu ilk kullanışım ve hamile kalmak istemiyorum sizce test yaptırmam gerekirmi?? bu arada normalde bir sonraki adetim 25 ağustosta olmalı.

ben çok kullanmıştım o hapı bir kere bende de öyle olmuştu. Hamile değilsindir sanmıyorum stres yaptıkça dahada çok gecikiyor.Stres yapma, ayrıca o ilacıda çok kullanmak pek iyi değil şimdi hamile kalmak istiyorum 4 aydır kalamıyorum hep aklımda o ilacı kullanmış olduğum zamanlar soru işareti olarak kalıyor zarar mı verdi acaba bana diye?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…