NOLUR YORUM YAPIN!!

Zeycey35

Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2021
7
0
34
Merhaba hanımlar. 3 Aralık'ta ertesi gün hapı içtim 16 Aralık regl oldum normalden 3 gün önce geldi 1 ocakta yani 16 gün sonra tekrar regl oldum yalnız normalde 4 gün süren regl 7 gün oldu hala devam ben bide kekik suyu içmiştim 3 kere ondanmidir bilmem baya kanamam oldu ağrı vs birşey olmadı hic, rengi normal şekilde geliyor. Hamile miyim acaba diye kaç gündür yedim kendimi sizce regl düzensizliğim ertesi gün hapindanmidir?

Normalden kisa surmesi durumunda şuphelenilir genelde. Sizinki uzun sürmüş. Riskli gunlerde iliski yasamissiniz. Ilk kez korunmasiz yasandiysa vücut spermle karsilasinca böyle degisik tepkiler veriyor. Bence hamile degilsiniz. Ama icinize sinmesi icin test yapin. Kürtajın da belli bir suresi var çünkü.

Rengli olduysanız hamile değilsiniz kullandığınız ilaç düzensizlik yapmış ola bilir

test yapicam şuan regl bitmesini bekliyorum. Bittikten ne zaman sonra test yapmaliyim

Hayatının hatasını yapmıssnz keske ıcmeseydım dıyceksnz en az 10 bin kere gecmıs olsun benim hayatım maf oldu o ılactan sonra
Bi kac ay boyle sürer benim 7 ay sürdü
Kesinlikle abartı degıl o ilacı satmasalar keske

Yani keşke icmeseydim diyorum bende gerçekten çok haklısınız bende mahvoldum bugün 8. Gün hala devam ediyor az az geliyor bitsin diye bekliyorum ya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…