Nolur yardımcı olun kızlar ya:((

crispyyyi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2008
79
0
Bu başlılığı açıp açmamak konusunda çok kararsız kaldım ama yardımınıza ihtiyacım var kıslar..Benim sorunum şu: yaklaşık 6 aya kadar böyle bir şikayetim yoktu ve adet dönemimde gelen kan,şimdikinin yaklaşık 5 katı falan fazlaydı,şuan çok çok az.Sebebini kullandığım ağrı kesicilere bağlamıştım ama bu ay hiç bir hap almamama rağmen aynı şey tekrar etti.Acaba nedir bunun sebebi kızlar ya,doktorada gitmek istemiyorum şuan.Nolur bi fikir verin.bilgisi olan arkadşlar yardımcı olabilirlerse çok çok sevinirim!!! kist falan olmasından çok korkuyorum:çok üzgünüm:

Niye doktora gitmiyorsunki canim??:uhm:

Tabiki fikir almak iyi hos ama saglik konusu olunca, hersey degisir!!:nazar:

Biran evvel bir jinekologa git bence:teselli:

yavrum sen evlisinde neden çekiniyorsun doktorsan??? valla iyne yapmıyorlar altı üstü bi ultrason bendede aynı sorun vardı ama korktuğum gibi olmadı sadece hormonel bi bozuklukmuş ilaç verdi doğumkontrol hapına benzeyen içtim geçti korkma git

Canım haklısında inanırmısın daha önce hiç kadın doğum uzmanına yolum düşmemişti ne bilimm bu muayene genital bölgeye bakarakmı olurki yoksa film falanmı çekerler okonuda bi fikrim yok oyüzden istemiyorum pek gitmek aslında...

Insallah ciddi birsey yoktur canim. Bazen stresden olabilir. Ama bu sorunu telefonla doktora sorsaydin, o da önce muayene olman gerekir derdi herhalde.

Bencede vakit kaybetmeden doktora gitmelisin.kaydirigubbakcemile

kullandigin agri kesici , adet düzenini bozmus olabilir.
bu yüzden hala az kan geliyor olabilir.
umarim düzelir ama, düzelmesse git bence doktora cnm

X