Nolur yardım edin kızlaar

bohemia

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2008
579
4
Kızlar nolur yardım edin yerleşme kanaması nasıl oluyor? Bu ay ilk kez bugün reglime 1 hafta kala pembe bir akıntı geldi. Buarada normalde düzenli 30-31 günde regl oluyorum ve geçen ay 30'unda regl oldum bu ayda 30'unda veya 1'inde regl olmam lazım (inş hamileyimdir de olmam) benim aklıma takılan normalde reglime 1 hafta kala göğüs hassasiyeti başlar regl olunca da geçerdi ama bu ay neredeyse 2,5 hafta öncesinden göğüslerimde dokununca acıma başladı ve hala sürüyor bazı yerlerde bunun hamilelik belirtisi olabileceği yazıyor ama aranızda hiç bunu yaşayan veya duyan var mı? ya da başka bir sebebi olabilir mi?

Son düzenleme:
yerleşme kanaması olabilir ama ara kanamada olabiirr bunu sua kimse bilemez anca kan testi yaptırırsan anlaşılır hakkında hayırlısı olsun..

canım bende 2 ay önce aynı şeyi yaşadım. önce hafif kanamam oldu pembeli 1-2 damla yerleşme kanaması diye umutlandım ama 1 hafta sonra adet oldum. tabii herkesinki aynı olucak diye bir kural yok.İnşallah seninki hamileliktendir. bence adetini bekle. İnşallah hayırlı haberlerini alırız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…